Zula

Zula Süper Lig 3. Sezon finaline günler kaldı

Zula Süper Lig 3. Sezon’unun normal aşaması bitti. 9 haftada toplam 90 maç oynandı. Ligi ilk 4 sırada bitiren takımlar final heyecanı için, 4-5 Mayıs tarihinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde aynı sahneyi paylaşacaklar. Merkez espor severler için iki gün boyunca ücretsiz olacak.

Zula Süper Lig final heyecanı için geri sayım başladı. 9 hafta boyunca öyle çekişmeli anlara tanık olduk ki, bu sezonun şimdiden en rekabet dolu sezon olduğunu ifade edebiliriz.

Sezon boyunca toplam 200.000 bin TL ödül havuzuna sahip ligte tam 10 takım mücadele etti. 15 Şubat’ta başlayan ligi 1907 Fenerbahçe lider bitirdi. Son iki sezonun lideri Galatasaray Espor ise ligi ikinci sırada bitirmeyi başardı. 2. Sezon’un ve TESFED Zula Türkiye Kupası‘nın finalisti Gamers of Future ise ligi üçüncü sırada bitirdi. Ligi 4. sırada bitiren ekip ise Mod-Z oldu. Tüm bu takımların hayranları için final heyecanı şimdiden başlamış durumda.

Nonstop Zula Espor Merkezi kapılarını ücretsiz açacak

Zula final heyecanı için merkeze gelen taraftarlara ücretsiz bir şekilde kapıları açacak. Final heyecanı aynı zamanda stream platformlarında ücretsiz bir şekilde canlı olarak yayınlanacak.

Yarı final öncesi play-out karşılaşması oynanacak

4 Mayıs’ta oynanacak yarı final maçları öncesinde, gelecek sezon hangi takımın Zula Süper Lig’de mücadele edileceği belirlenecek. Buna göre, ligi sondan üçüncü sırada tamamlayan ICE Warriors ile bir alt turnuva olan Rekabet Turnuvası’nın ikinci takımı Ozon Game arasında karşılaşma gerçekleşecek. Mücadeleyi kazanan taraf, 4. Sezon için Süper Lig’de ter dökecek.

Zula hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir