PUBG

PUBG Mobile, Android ve iOS’ta yayınlandı

PUBG’nin bir süredir piyasaya sürülmesi beklenen mobil oyunu PUBG Mobile, App Store ve Google Play’de yayınlandı.

Son dönemin en çok ses getiren oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds, artık mobil oyun dünyasında da yer alacak. Bilindiği üzere battle royale oyunların popüler hale gelmesiyle telefonlar için de bu tarzda birçok oyun yayınlandı. Kullanıcıların mobil oyunlara olan ilgisini gören PUBG de Tencent ile önemli bir anlaşmaya imza atarak, bu popüler hayatta kalma oyununu Android ve iOS platformlarında yayınladı.

PUBG Mobile, Apple’da iOS 9 ve üzerini destekliyor. iPhone 5S’in de çalıştırabildiği oyun, iyi bir deneyim adına iPhone 6 ve üzeri cihazlar için öneriliyor. Oyunun Android sürümü ise Lollipop 5.1.1 ve üzerini destekliyor. PC versiyonuyla hemen hemen aynı olan oyunda arabaya binildiğinde panelin değişip buraya pedal ve frenin eklendiğini görüyoruz. Optimizasyon açısından da PUBG Mobile’ın gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz. Android’de 674 MB olan PUBG Mobile, iOS platformunda ise 892 MB büyüklüğünde.

PUBG Mobile’ı Android telefonlarınız için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

 

4 Yorum

4 Comments

 1. umut bilge

  26 Ekim 2019 at 03:04

  güncelleme ile daha güzel oldu umut bilge türkçe pubg mobile

 2. Kader

  31 Mart 2019 at 14:05

  Benim telefonumun sürümünü 5.1.1 ama bir türlü pubg inmiyor sinir oldum bir öneriniz varsa lütfen söyleyin

 3. Cem

  22 Mart 2018 at 13:33

  Çinliler her yerde

 4. Ahmet

  22 Mart 2018 at 02:47

  Güzel bir yazı olmuş ama en büyük eksiklik var oyunda oda momentum.oyunda kazanacak takima avantaj sağlıyor.takimida momentum belirliyor.pro oyuncularin bazıları bile oyunu bıraktı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir