League of Legends

Trix, Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transfer oldu

Sezon başında destek rolüne geçtiğini açıklayan Trix, Galakticos’tan sonra Doğuş Üniversitesi Aurora’ya ormancı olarak transfer oldu.

Bir mevsim ara verip gelecek mevsim destek rolünde daha formda girmek istediğini belirten Trix, sezon bitmeden ormancı olarak ikinci takımına katıldı. Özellikle yerli ormancı konusunda sıkıntılarımız varken sezon başında Ehe’nin ceza alması Doğuş Üniversitesi Aurora’nın işlerini baya bir zora soktu. Aslında nişancı olan Mypleasure’ı ormancı rolünde oynatan takım, buna rağmen playoff potasından sadece 1 galibiyet uzakta. Orta ve alt koridoru üstünden oyun yapan takımın tecrübeli bir ormancıyla çok daha iyi yerlere gelebilecek bir potansiyeli mevcut.

Kariyerinde Wild Fire, Zone Esports, Number One Esports, Atlas Esports ve aslında onu Trix yapan HWA Gaming formalarıyla oynayan ormancı özellikle HWA zamanında isminden sıkça bahsettirdi. 2016’da Marshall ve Holyphoenix’le beraber Yaz Mevsimi yarı finallerine çıkan isim bu sıralarda kendini kanıtlamayı başardı. Takımın kaptanı olan Trix 2 sene daha bu görevi sürdürdü ve sezon başında oyuna ara verdiğini açıkladı. Destek rolünde antrenmanlarını sürdüren oyuncu Galakticos’un kötü gidişatının ardından Trick’le yolların ayrılmasıyla 1 haftalığına ormancı olarak sahnede yer aldı. Fena bir performans serglemeyen isim bakalım Aurora formasıyla neler yapacak.

Ligin en kariyerli ve tecrübeli ormancılarından biri olması, uzun süre ormancı rolünde çalışmasa da nu tekrar sahnede izletebilecek bir etken. Mypleasure elinden geleni yapsa da ne oyuncu olarak ne de ormancı olarak tecrübesinin bulunmamasından dolayı takım bir hayli zor anlar yaşamıştı. Trix’in yeni takımıyla çıkacağı ilk maçtaki performansı merakla bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir