League of Legends

Riot Games Türkiye, Şampiyonluk Ligi videosu için taraftar arıyor

Riot Games

20 Ocak’ta start alacak Şampiyonluk Ligi öncesinde Riot Games Türkiye’den taraftarları heyecanlandıracak bir haber geldi. Şimdiye kadar ligimizde mücadele eden oyuncularla çekilen Şampiyonluk Ligi tanıtım videosu için bu sefer taraftarların arandığı duyuruldu.

Her sene üzerine koyarak büyümeye devam eden Şampiyonluk Ligi, özellikle Kış Mevsimi öncesinde yapılan transferlerle ciddi bir heyecana sahne olacak gibi görünüyor. Hali hazırda ligimizde izleme fırsatına ulaştığımız çok sayıda kaliteli ismin yanına şu an için eklenen Chaser, GBM, SnowFlower ve Cepted gibi üst düzey Koreli oyuncularla birlikte daha önce görmediğimiz düzeyde çekişmeli bir sezon bizi bekliyor. Neredeyse her takımın iddiasını arttırdığı Kış Mevsimi’ne Riot Games de farklı bir giriş yapmak istiyor.

Bu akşam yapılan duyuruyla birlikte, Şampiyonluk Ligi’nin yeni tanıtım videosunda taraftarların da yer alacağı açıklandı. Lolespor üzerindeki formu doldurarak katılım sağlanabilecek videonun çekimleri 20-30 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak. Katılımcıların da İstanbul içerisinde yaşamasının beklendiği çekimler için 15 Aralık’a kadar başvuru yapılabiliyor.

2017 için çekilen ve Thaldrin, Cognac, Elwind, Naru, HolyPhoenix gibi yıldızların oynadığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

1 Yorum

1 Yorum

  1. MC Fioti

    9 Aralık 2017 at 21:19

    “start olacak” yazısını görünce okumayı bıraktım.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir