League of Legends

Pray, Twitch’te yayın yapmaya başlayacak

Kore’deki en popüler yayıncılardan birisi olan Kingzone DragonX oyuncusu Pray, Afreeca TV’den ayrılıp Twitch’te yayın yapmaya başlayacak. 

Dünyanın en iyi nişancılarından birisi olarak gösterilen Pray, League of Legends sahnesinin en eski profesyonel oyuncularından birisi. LCK’de birçok başarı elde eden yıldız nişancı, birçok kez uluslararası turnuvada final görmesine rağmen henüz kupa kaldıramadı. Son olarak KZ ile Berlin ve Paris’te düzenlenen MSI 2018’de finale kalan oyuncu, kupayı bu sefer de Uzi’ye kaptırmıştı.

Yayınları ortalama olarak 30.000 izlenen nişancının önümüzdeki günlerde Twitch’te yayın yapması bekleniyor. Eğlenceli karakterini kamera önünde de sergilemekten çekinmeyen oyuncu, Korece bilmeyen geniş bir izleyici kitlesine de sahip.

Oyuncunun bu hamlesiyle birlikte takımın Doyuu TV ile olan anlaşması sonucunda oyuncu hem Batı’daki hayranlarına hem de Çin’deki hayranlarına yayın yapma fırsatı bulacak. Takım arkadaşlarıyla çok yakın olan ve tekli dereceli karşılaşmalarda sık sık denk gelen yıldız nişancı, kamera önünde rahat hareket etmekten de çekinmiyor. Kişiliğinden ötürü Imaqtpie’a benzetilen Pray’in kanalına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir