League of Legends

P1noy, OyunHizmetleri’ne transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek OyunHizmetleri, nişancı rolüne Batı sahnesinde tanınan P1noy’u transfer etti. Takımın alt koridor ikilisi de böylelikle belli oldu.

Yükselme Ligi’nde izlemeye alıştığımız OyunHizmetleri, P1noy’u takıma katarak orta koridor haricinde kadrosunu tamamladı. Üst koridorda Smoke ile yola devam eden ekip, ormana ligimizde daha önce Team Turquality ve Beşiktaş gibi takımlarda da oynayan Rawbin’i getirmişti. Destekte Cognac yer alırken orta koridor için henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Takımın iki yabancı hakkını kullanmasından ötürü orta koridorunda ise Türk bir oyuncu bulunmak zorunda. Türk orta koridor havuzu çok geniş olmadığından ötürü buraya gelecek oyuncunun kimliğini tahmin etmek çok da zor değil. Akla ilk gelen isimler Uumut, Shoshin ve Immortoru.

Öte yandan OHM nişancı olarak nispeten meşhur ve kendisini kanıtlamış bir oyuncuyu tercih etti. Daha önce birçok CS ekibinde oynamasına rağmen ilk olarak üst düzey League of Legends’ı Gambit’te tecrübe eden P1noy, daha sonra hem NA CS hem de EU CS takımlarından forma giymiş fakat istikrarı yakalayamamıştı. Agresif oyun tarzı ve taşıyıcı kimliği ile bilinen P1noy’un Gambit ile IEM şampiyonluğu da bulunuyor.

Yeni transferin alt koridordaki eşi Cognac ile uyum yakalaması da zor olmayacaktır. Daha önce Madness gibi agresif nişancılarla harika performanslar sergileyebildiğini gösteren Cognac’ın P1noy ile uyumu, OHM’yi yine Yükselme Ligi’nin iddialı takımlarından birisi haline getirecektir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir