League of Legends

Ninja, Rascal Jester’a transfer oldu

Riot Games

Ligimizde Dark Passage ve HWA Gaming formaları giyen orta koridor Ninja, Japon ekip Rascal Jester’a transfer oldu.

Ülkemize birçok Koreli oyuncu geldi ve bunların büyük bir çoğunluğu kalıcı olamadı. Bu oyunculardan biri olan Ninja, Dark Passage ve HWA Gaming formaları giydikten sonra bir süre sahnede gözükmedi. HWA Gaming’den ayrılıp Japonya ekibi Smash It Down’la anlaşan oyuncu, geçtiğimiz Yaz Mevsimi’ni Japonya İkinci Ligi’nde geçirdi. Ülkede kalma kararı alan Koreli orta koridor  Rascal Jester’la anlaştı.

Kariyerinde birçok farklı bölgede forma giyen Koreli ülkemizde 2 mevsim geçirdi. Onun öncesinde ise Kore, Çin ve Amerika’da oynayan isim tecrübe konusunda LJL oyuncularının bir hayli ilerisinde. Ninja büyük başarılar elde edemese de 2014 yılından bu yana farklı liglerde forma giydiği için iletişim ve uyum açısından sorun yaiamayacak oyunculardan bir tanesi. Koreli orta koridor geçtiğimiz mevsim herhangi bir takımda oynamadı. Bir önceki mevsim ise Japonya Yükselme Ligi ekiplerinden Smash It Down’ın formasını giydi ancak takım LJL’e çıkmayı başaramadı.

Eski takım arkadaşı Marshall, yayınında Ninja’nın çalışmadığını belirtmişti. Oyuncunun League of Legends yerine farklı oyunlar oynaması yerli üst koridor bir hayli sinirlendirmiş. Ninja, bu mevsim hırslı bir mentaliteye sahip olursa LJL’de önemli başarılar elde edebilecek bir oyuncu.

Rascal Jester’ın Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosu: Cogcog, Wyvern, Ninja, Zeros ve Alleycat. Şampiyonluk yolunda Detonation FocusMe gibi ciddi bir rakipleri var. Bakalım takımın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir