League of Legends

Movistar, EU LCS 2018 Yaz Mevsimi Finali’ne sponsor oldu

İspanyol telekomüniskasyon şirketi Movistar, 8-9 Eylül tarihinde Madrid’de gerçekleştirilecek EU LCS 2018 Yaz Mevsimi Finali’ne sponsor oldu. 

Resmi sitesinden bir açıklama yapan Riot Games, Madrid’deki final için Movistar ile sponsorluk anlaşması imzalandığını duyurdu. Oyunculara daha iyi destek olmanın yanı sıra yayın konusunda da daha etkili bir etkinlik olacağını söyleyen Riot, bu konuda Movistar’ın büyük bir rolü olduğunu da söyledi. Finaller telekomünikasyon devinin espor kanalında televizyonda da canlı olarak yayınlanacak. Şirket İspanya Ligi’nde Movistar Riders’ın da sponsoru olduğu için finale kalan EU LCS profesyonelleri Madrid’deki espor merkezinde antrenman yapabilecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da EU LCS’in oldukça çekişmeli geçtiğini belirtmek gerekiyor. Lige kusursuz bir şekilde başlayan Misfits’in son haftalardaki düşüşünün yanı sıra Fnatic’in etkili oyununu kademe kademe arttırması, çekişmenin ne kadar yoğun geçtiğinin bir göstergesi. Bununla birlikte performansını arttıran Schalke 04 ve Vitality de mevsim finallerinin önemli takımları arasında yer alıyor. Şu anda ligin lideri konumunda Fnatic bulunuyor. İkinci sırayı S04, G2 ve Misfits paylaşıyor. Üçüncü sırada gözüken Team Vitality’nin ise birinci Fnatic’ten sadece iki galibiyet eksiği var. Unicorns of Love, Giants ve H2K ise mevsim finalleri şansını yitirmiş durumda.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir