League of Legends

League of Legends’a Antrenman Modu geliyor

Riot Games oyuncuların uzun zamandır dile getirdiği isteğini sonunda yerine getirdi ve Sezon Öncesi değişikliklerde Antrenman Modu (sandbox) geleceğini duyurdu. Oyuncular, modda herhangi bir kısıtlama olmadan antreman yapabilecek ve mekaniklerini geliştirebilecek.

2016 yılı League of Legends için unutulmaz bir yıl olacağa benziyor. Zira özellikle Reddit’teki LoL camiasının uzun zamandır dile getirdiği ve oyuna gelmesini istediği özellikler bir bir Riot Games tarafından gerçekleştiriliyor. Oyun istemcisinin yenilenmesi ve oyun tekrarının duyurulmasından sonra Antrenman Modu da Sezon Öncesi değişiklikler ile oyuna gelecek. Topluluğun uzun zamandır istediği bu mod Riot Games tarafından defalarca reddedilmiş ve oyuna getirilmeyeceği açıklanmıştı. Şirketin hem vizyon olarak hem de topluluğun isteklerini yerine getirmesi açısından evrildiğini ve daha başarılı bir konuma geldiğini belirtmemiz mümkün.

Peki Antrenman Modu’nda neler yapabileceğiz? Bu konu hakkında detaylı bir bilgi henüz bulunmasa da modda sınırsız altın, bekleme sürelerini sıfırlama, seviye sabitleme ve minyonların harekete geçmesini durdurma gibi özelliklerin olacağı yapılan duyuruda belirtildi. Antrenman Modu’na ilk yaklaşımının daha basit ve temel prensipler üzerinde olacağını da belirten Riot Games, LoL’ü nesiller boyu oynanabilecek küresel bir spor haline getirmenin amaçları olduğunu da ekledi.

Antrenman Modu’nun ilk hali daha basit olsa da şirketin planları arasında henüz  profesyonel takımların organize halde antreman yapabileceği bir mod olmadığını da ekledi. Sezon 6’nın bitmesine az bir süre kala tıpkı bir yıl önce olduğu gibi bu yıl da 7. Sezon Öncesi değişikliklerinin oldukça fazla olması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir