League of Legends

KT Rolster kadrosunu yeniden oluşturuyor

Nagne ve Piccaboo ile yollarını ayıran Kore takımlarından KT Rolster yeni oyuncularını duyurdu. 

Geçtiğimiz günlerde KT Rolster ekibi, kadrosundaki birçok oyuncu ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. As kadrodan orta koridor oyuncusu Nagne, destek rolündeki Piccaboo ve yedek oyuncular takımdan ayrılmıştı. Çok fazla bir süre geçmeden Koreli ekip yeni kadrosunu hemen açıkladı ve orta koridor rolü için Fly ile anlaşıldığını duyurdu. 2015 yılında başlayan Kore’den Çin’e oyuncu geçişlerinin bir parçası da Fly olmuştu. Jin Air Green Wings’de oynadığı sırada takımın GBM ile anlaşmasının ardından yedek kalmamayı tercih ederek ayrılan oyuncunun yeni takımı Çin yükselme ligi takımlarından Young Glory olmuştu. KT Rolster’ın uzun bir süredir oyuncuyu takip ettiği de söylenenler arasında. Ayrıca Fly’ın Kore sunucusundaki kullanıcı adının KT Fly olduğu da öğrenildi.

Tecrübeli destek oyuncu Piccaboo’nun KT Rolster’ın bu yılki performansına katkısı çok büyüktü. Takımdan ayrılması ile boşta kalan destek rolüne, Longhzu IM takımının yetenekli çaylak oyuncusu IgNar getirildi. Çaylak oyuncu IgNar’ın Piccaboo gibi agresif oyun tarzına sahip olduğu yapılan yorumlar arasında. Ayrıca Fly gibi IgNar da Kore sunucusundaki kullanıcı adını KT IgNar yaptı.

2016 sezonu için kadrosuna iki yeni oyuncu katan KT Rolster’ın neler yapacağı şimdiden merak konusu. Son olarak takımın tam kadrosunun Ssumday, Score, Fly, Arrow ve IgNar şeklinde olduğunu belirtelim.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

2 Yorum

2 Comments

 1. Emre

  3 Aralık 2015 at 15:45

  Arkadaşlar yaptığınız iş ve yazılarınız çok güzel. Umarım isminiz daha fazla duyulur. Her gün takipteyim :)

  • Mert Savaş

   3 Aralık 2015 at 17:46

   Teşekkürler yorumun için Emre :)

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir