League of Legends

Kindred’a iyileştirme geliyor

Uzun bir süredir ormancı metasında kendisine yer bulamayan Kindred, bugün açıklanan PBE yama notlarına göre bir iyileştirme alıyor. 

En etkili düelist ormancılardan olan Kindred ne yazık ki bir süredir oyunlarda çok fazla gözükmüyordu. Kuzu ile olan mekanikleri, takım arkadaşlarını ve kendisini kurtarma konusunda fazlasıyla efektif ultisi ve hızlı orman temizleme mekanikleriyle şampiyonun oldukça güçlü bir ormancı olduğu su götürmez bir gerçek. Fakat yeteneklerindeki rakamların düşük olması şampiyonu meta dışına itti. PBE güncellemesiyle Kindred’a getirilecek güncelleme şu şekilde:

  • Atak hızı büyüme oranı 2.5’tan 3.5’a yükseldi.
  • Okların Dansı’nın bonus atak hızı %10’dan %25’e yükseldi.
  • Karabasan’ın hasarı 65/85/105/125/145’ten 80/100/120/140/160’a yükseltildi.

Şampiyonun ilk tercih ettiği eşyanın saldırı hızı eşyası olması aslında Kindred hakkında bize çok şey anlatıyor. Yeteri kadar hasarı olmasına rağmen saldırı hızına çaresizce ihtiyaç duyan şampiyonun bu zayıflığı getirilen PBE yamasıyla güncellendi. Atak hızının büyüme oranın arttırılması bir kenara, Okların dansının sağladığı bonus atak hızı şampiyonu çatışmalarda çok daha efektif bir hale getirecek.

Q ile birlikte şampiyonun en büyük silahı olan E yeteneğinin hasarı erken oyunda özelikle çok daha efektif bir hale getirildi. Tüm bu değişiklikler şu anda sadece PBE yamasına özel olarak duyurulduğunu ve oyuna getirilene kadar rakamlarının değişebileceğini belirtelim.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.