League of Legends

iBo, Rogue Akademi’ye transfer oldu

Rogue

Son olarak Movistar Riders forması giyen iBo, Rogue Akademi’nin yeni üst koridoru oldu.

Bahar Mevsimi’nde alınan başarısız sonuçların ardından kadroda ciddi değişiklikler yapan Rogue bu mevsime akademi oyuncularının ağırlıkta olduğu bir kadroyla giriş yaptı. Profit, Inspired, Larssen, Woolite ve Vander beşlisiyle Vadi’ye inen ekip kadroda önemli bir değişiklik daha yapma kararı aldı. Bahar Mevsimi’nde zaman zaman as kadroda forma giyen akademi üst koridoru Finn takımdaki eski pozisyonuna geri döndü. Bu değişikliğin ardından akademi takımının üst koridoruna iBo transfer edildi.

iBo denildiğinde fazla tanınmayan üst koridor kariyerinin bu bölümüne kadar IceBeasto ismiyle anıldı. Polonyalı oyuncu ülkenin en iyi üst koridorları arasında gösteriliyor. Oyuncunun oynadığı takımların yanında bireysel olarak da önemli başarıları bulunuyor. Birden fazla kez Ultraliga şampiyonu olmayı başaran iBo aynı zamanda ligin MVP’si de seçilmeyi başardı. Tecrübeli oyuncu uzun süredir Ultraliga sahnesinde yer alıyor.

Takımın akademi üst koridoru Finn yeniden as kadroya döndü. Oyuncu Profit’in yedeği olarak kadroda yer alacak. Rogue bu mevsim ligde çıktığı 10 maçta 4 galibiyet 6 mağlubiyet aldı. Takım şu anda 6. sırada yer alıyor. Bu değişikliğin ardından üst koridorda forma yarışı olacağı için hem Profit hem de Finn’in daha iyi performans sergilemeleri bekleniyor. Rogue Akademi ise Ultraliga’da çıktığı 10 maçta sadece 1 mağlubiyet alarak birinci sırada yer alıyor.

Bakalım Rogue Akademi, iBo ile birlikte nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir