League of Legends

Holyphoenix, Royal Bandits’e transfer oldu

Riot Games

Geçtiğimiz mevsimde yaşadığı hayal kırıklığını ciddi anlamda unutturmak isteyen Royal Bandits, iddialı transferler yapmaya devam ediyor. Takım, Türkiye sahnesinin en iyi nişancılarından birisi olan Holyphoenix’i transfer etti. 

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Royal Bandits transferlere devam ediyor. Üst koridoruna ligin en yetenekli oyuncularından Broken Blade’i getiren takım ormana ise daha önce Beşiktaş’ta forma giyen Closer’ı transfer etmişti. Orta koridoruna OHM’yi Şampiyonluk Ligi’ne sırtlayan Backlund ile desteğe Corpse’u transfer eden takım, nişancı rolüne yaptığı transfer ile önümüzdeki mevsim için kadrosunu tamamladı.

Türkiye’de veteran statüsünde bulunan ve hala üst düzey performans gösterebilen Holyphoenix’i nişancı rolüne transfer eden Royal Bandits kağıt üzerinde oldukça iyi bir kadro kurdu. 2017 Yaz Mevsimi’nin büyük bir bölümünü kötü geçiren Holyphoenix, mevsim sonuna doğru takımda yapılan değişikliklerin ardından daha fazla sorumluluk almış ve gerçek kimliğini ortaya koymuştu. Ülkemizde Dark Passage’ın yanı sıra EU CS’de Huma forması da giyen Holy, performans düşüklüğü yaşamasına rağmen hala ligin en tecrübeli ve iyi nişancılarından birisi.

Öte yandan Royal Bandits’in destek rolüne yabancı bir transfer yapıp yapmayacağı ise merak konusu. Holyphoenix-Corpse uyumunu gözlemlemek için Battlegrounds iyi bir tecrübe olacaktır. Fakat Holyphoenix’in daha tecrübeli ve agresif bir destek oyuncusu ile çok daha etkileyici bir performans sergileyebilme ihtimalini de göz ardı etmemek gerekiyor. Yine de herhangi bir yargıda bulunmak için çok erken olduğunu, ligin başlamasına iki ay bulunduğunu da not düşelim.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir