League of Legends

Holyphoenix, Crew’a transfer oldu

Anıl “Holyphoenix” Işık, Facebook üzerinden yaptığı açıklamada, Yükselme Ligi boyunca Crew Esports forması giyeceğini açıkladı.

Bilindiği üzere Holyphoenix, sezonu Team Huma ile geçirdi ve ekip oldukça çalkantılı geçen dönemlerin üstesinden gelmek zorunda kaldı. Buna rağmen Avrupa Yükselme Ligi Finalleri’ne katılmaya hak kazanan Huma, Roccat ve Giants’a mağlup olarak LCS’e yükselmeyi başaramamıştı. Oynanan serilerde takımının en iyi performans gösteren oyuncusu olmayı başaran Holyphoenix, LCS’te bir takıma transfer olacağı dedikoduları dolaşırken Yükselme Ligi takımlarından Crew’da oynayacağını açıkladı. Facebook üzerinden transfer haberini veren başarılı nişancı, yetenekli oyunculardan oluşan bir kadrolarının olduğunu ve ayrıca Türkiye’de oynamayı da özlediğini belirtti.

1997 doğumlu Anıl “Holyphoenix” Işık, daha önce Dark Passage, Aces High ve HWA formaları giymişti. Dark Passage’da oynadığı dönemde Wildcard’da Russian Forces ekibine karşı Tristana ile 5’te 5 yapmayı başaran oyuncu bunun yanında 2015 Wildcard All-Stars etkinliğinde de Kalista’yla yaptığı 5’te 5 ile hafızalarda yer edinmişti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir