League of Legends

Fnatic koçu Dylan Falco tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son Worlds finalisti ekibin koçu Dylan Falco teklifleri değerlendirecek.

Fnatic’in başarısında çok büyük bir payı bulunduğu bilinen tecrübeli koç takımdan ayrılabilir. Takıma katıldığı günden beri başarılı bir grafik çizen koç Twitter üstünden yaptığı açıklamada kontratının bu ay içinde devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı. Soaz gibi başarılarının yazılı olduğu bir görsel de paylaşan ismin koç olarak 2 LCS şampiyonluğu, 5 kere LCS ilk 3, 1 Worlds finali, 1 Worlds çeyrek finali bulunuyor. Analist olduğu zamanlarda da 4 LCS şampiyonluğu, 8 kere LCS ilk 3 ve 4 Worlds katılımı bulunuyor. Analistlikle başlayan kariyerin koç olarak Worlds finaline çıkıp başarılı bir grafik çizen ismin özellikle son bir senesi çok başarılı geçti. Bu bir sene içinde Falco’nun tecrübesi de bir hayli arttı. Koçun sözleşmesi 19 Kasım’da son buluyor. Sözleşmesini uzatıp uzatmayağı henüz bilinmiyor.

Avrupa’nın en değerli koçlarından Dylan Falco’nun farklı bir bölgeye gidip gitmeyeceği merak ediliyor. Başarılı bir senenin ardından muhtemelen birçok bölgeden teklifler gelecektir. Kanadalı koçun tekrar Kuzey Amerika’ya dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. İlerleyen zamanlarda gelen haberleri sizlerle paylaşacağız.

1 Yorum

1 Yorum

  1. mehmet

    18 Kasım 2018 at 12:30

    Çok boş bir koç,FNATIC direkt oyuncu yönetimli bir takım ,Falco nun seçim ekranına bile pek müdahale ettiğini sanmıyorum.Rekkless in istediği gibi takımı bırakıp geri gelmesinden ise disiplinsiz biri olduğu açık…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir