League of Legends

Bvoy, Furious Gaming’e transfer oldu

Furious Gaming

Son olarak JD Gaming forması giyen nişancı Bvoy, bu mevsim için Latin Amerika temsilcisi Furious Gaming’le anlaştı.

Geçtiğimiz mevsim sürpriz bir performansla final oynamayı başaran JD Gaming mevsim genelinde kariyerli nişancı Imp’le oynadı. Yedek nişancı Bvoy ise fazla forma şansı bulamadı. Takım LPL’de normal sezonu 8. bitirmesinin ardından playofflarda harika oyunlar oynayarak RNG ve FPX gibi takımları eledi. Yedek oyuncu Bvoy yeni mevsimin başlamasıyla takımdan ayrıldı. Nişancının yeni durağı Latin Amerika temsilcisi Furious Gaming oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine Kore Yükselme Ligi’nde başlayan Bvoy kısa bir sürenin ardından Çin’e transfer oldu. Çin’de ilk olarak Star Horn Royal Club forması giyen nişancı burada Letme, Insec ve Corn gibi oyuncularla LSPL’de mücadele etti. Koreli nişancının bir sonraki durağı Young Miracle oldu. Harika bir performans sergileyen ekip LSPL’de normal sezonu 1 mağlubiyetle kapadı ancak LPL’e yükselme maçında LGD Gaming’e mağlup oldu. Bvoy takımla iki mevsim daha geçirdikten sonra JD Gaming’le anlaştı. Imp’in yedeği olan oyuncu normal sezonda 6 maçta forma giydi.

Oyuncunun geçtiğimiz mevsim Xayah ile harika bir karnesi bulunuyor. Oynadığı 6 maçın 3’ünü kazanan nişancı kazandığı maçların 2’sinde Xayah tercihinde bulundu. Latin Amerika takımı Furious Gaming geçtiğimiz mevsim 4 galibiyet 17 mağlubiyet aldı. Koreli nişancı transferiyle takımın performansının ne yönde değişeceği merak ediliyor.

Takım şu anda 2 galibiyet 5 mağlubiyetle ligin 7. sırasın yer alıyor. Furious Gaming’in ilerleyen haftalarda nasıl bir performans sergileyeceğini bekleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir