Dota 2

Team Secret ve Team Liquid, Disneyland’a bileti kapan ilk iki ekip oldu

Team Secret ve Team Liquid, yaklaşmakta olan MDL Disneyland Paris Major Dota 2 turnuvası için yerini güvenceye alan ilk iki ekip oldular.

MDL ilk kez Çin dışında bir turnuva düzenliyor. Disneyland Paris Event Group ile anlaşan ekip, MDL Disneyland Paris Major adıyla Dota 2’nin 2018-2019 yılları arasındaki dördüncü major turnuvasına hazırlanıyor. Turnuva Mayıs (2019) ayında başlayacak ve dünyadaki en iyi 16 Dota 2 takımı birbirleriyle mücadele etmek için Paris’e gelecek. Takımları ödül havuzunda tam $1,000,000 Amerikan Doları bekliyor.

Team Secret ve Team Liquid, Disney® Events Arena’da oynanacak karşılaşmalara bilet kapan ilk ekip oldular. İki ekip de ayrı ayrı kendi gruplarının ilk çekirdeğinde yer alıyor. Team Secret gruplar ve playofflar boyunca tek bir maç bile kaybetmemekle övünürken, Team Liquid ise biraz cömertti, kendi serilerinde bir maç vermekten çekinmediler.

Avrupa ise turnuvadan üç slot alarak yeteri kadar şanslıydı. Ninjas in Pyjamas, The Final Tribe, Alliance ve OG ölüm grubundan çıkmak ve son slotu kapmak için mücadele edecekler.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir