Dota 2

Team Archon, NAR’ı bünyesine kattı

Çoğumuzun keyifle oynadığı Hearthstone ile ünlenen profesyonel e-Spor takımı Team Archon yeni hedeflere gözünü dikti.Hearthstone’dan sonra Dota 2 profesyonel sahnesinde de yer almak isteyen ekip, North American Rejects’i satın aldı. Büyük bir şevkle başarıyı kovalayan takım, bir süredir Dota 2 dünyasına adım atmayı planladıklarını ve bunun için en doğru zamanı ve takımı beklediklerini bildirdi.

Team Archon’un kurucularından olan Jason “Amaz” Chan, North American Rejects’ı bünyesine kattıkları için oldukça heyecanlı olduğunu belirterek, Team Archon için her zaman en iyisini aradığını söyledi. NAR ekibinin de Team Archon için belirlediği standartlar çerçevesinde oldukça kaliteli ve yetenekli bir ekip olduğunu vurgularken, TI5’te kıyasıya mücadele edecek 18 takımdan birisi olmak için Wildcard’ı geçmeye çalışacak yeni Dota 2 takımı için de Team Archon taraftarlarından destek istedi.

North American Rejects takımının menajeri Greg ‘WhatIsHip’ Laird ise bu yeni gelişme hakkında oldukça iyi hissettiğini belirtirken, Team Archon ekibine The International 2015 için hazırlanan takıma yaptığı destekler için teşekkür etmeyi unutmadı. e-Spor dünyasında kendini kanıtlayan ve yeni e-Spor dallarında faaliyet göstermeye başlayan bir ekibin parçası olmaktan mutlu olduklarını ekledi.

The International 2015 Amerika Bölgesel elemelerinde compLexity’ye birinciliği kaptıran North American Rejects, TI5 Wildcard’da Team Archon adıyla CDEC, MVP.Phoenix ve Vega Squadron karşısında The International 2015’de yer alacak son iki takımdan birisi olmak için mücadele verecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir