Counter-Strike: Global Offensive

Vega Squadron jR ve crush ile devam edecek

CIS ekibi Vega Squadron, Ukraynalı oyuncular Igor “crush” Shevchenko ve Dmitriy “jR” Chervak ile bir sezon daha devam etme kararı aldı.

Vega Squadron’nun resmi sitesindeki duyurusunda Dmitriy “jR” Chervak ve Igor “crush” Shevchenko ile yola devam ederken Anton “tonyblack” Kolesnikov ve Pavel “hutji” Lashkov’u yedeğe çekti. Vega Squadron menajeri Alexander “Lk-“ Lemeshev’in yaptığı açıklamada “Takım üyelerine daha fazla seçeneği değerlendirebileceklerini açıkladıktan sonra, her iki taraf da durumun ne olduğunu görmek ve olası tüm sonuçların artı ve eksisini tartmak için yavaş hareket etme kararı aldık. Bu süre zarfında, HellRaisers crush’ı denedi. Ancak bir hafta sonra HellRaisers farklı oyuncular test etme kararı aldı.” dedi

Takım menajeri “Bu olaylar gelişirken, biz de takıma kimin uygun olup kimin uygun olmayacağını görmek için farklı oyuncuları test ettik. Crush, HellRaisers denemesinden döner dönmez takımın sürecine dahil ettik ve sonuç gayet umut vericiydi. Bütün bu değişiklerle beraber, takımın yenilenmesi gerektiğini hissettik ve bu yüzden de sadece jR ve crush’la devam edeceğiz. Geri kalan üç oyuncuya gelirsek bir sonraki katılacağımız turnuva olan WePlay’s Forge of Masters’dan önce takımın yeni oyuncularını duyuracağız.” diye ekledi.

Değişikliklerden son oluşan Vega Squadron’nun kadrosu ise şu şekilde;

  • Dmitriy “jR Chervak
  • Igor “crush” Shevchenko
  • Artem “Fierce” Ivanov (Koç)
  • Anton “tonyblack” Kolesnikov (Yedeğe çekildi)
  • Pavel “hutji” Lashkov (Yedek çekildi)
1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir