Counter-Strike: Global Offensive

100 Thieves, Renegades kadrosu ile CS:GO sahnesine giriş yapıyor

2016 yılında kurulan Kuzey Amerika merkezli espor kulübü 100 Thieves, CS:GO sahnesine giriş yapıyor. Youtube üzerinden paylaştığı video ile eski Renegades kadrosuyla anlaştığını duyuran kulüp, uzun bir süre sonra CS:GO arenasında mücadele edecek.

Espor hayatına Call of Duty ile başlayan Kuzey Amerika temsilcisi, geçtiğimiz aylarda Call of Duty sahnesinden çekildiğini ve takımın dağıttığını duyurmuştu. Yapılan bu duyurunun ardından takımın CS:GO’ya giriş yapması, herkes tarafından beklenen bir olaydı. Çeşitli kadro spekülasyonlarının  ardından dün yapılan açıklamayla birlikte bunlar da sonlanmış oldu.

Renegades, CS:GO takımı ile yollarını ayırdığını açıklamasından 1-2 saat sonra, 100 Thieves eski Renegades kadrosu ile anlaştığını duyurdu. Kadroyu olduğu gibi bünyesine katan Kuzey Amerika ekibi, kadro üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadı.

Bir video ile gelişmeyi duyuran takım CEO’su Nadeshot, takımın yeteneğine güvendiğini, bu takımın şampiyonluk kazanabilecek seviyede olduğunu ve şampiyonluk için takımın ihtiyacı olan her şeyi yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Nadeshot aynı zamanda, CS:GO gibi müthiş taraftar kitlesine sahip bir sahneye giriş yapacakları için çok mutlu olduğunu açıklamalarına ekledi.

100 Thieves CS:GO kadrosu, ilk maçına 5 gün sonra IEM Beijing kapsamında çıkacak. Kadro ise şöyle:

  • Justin “jks” Savage
  • Aaron “AZR” Ward
  • Joakim “jkaem” Myrbostad
  • Sean “Gratisfaction” Kaiwai
  • Jay “Liazz” Tregillgas
  • Aleksandar “kassad” Trifunović (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir