PUBG

PUBG’nin yeni çöl haritasından görseller paylaşıldı

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’un heyecanla beklenen çöl haritasından yeni görseller paylaşıldı.

Oyunun geliştiricisi Brendan “PlayerUnknown” Greene, Twitter hesabı üzerinden haritanın dört yeni fotoğrafını paylaştı. Paylaşımında çöl haritasının daha önce görülmemiş kısımlarına yer veren PlayerUnknown, oyunun takipçilerini heyecanlandırmayı da başardı. Çöl temalı olacak bu haritanın resmi ismi henüz açıklanmadı. PUBG’ye eklecek devasa 1.0 yamasıyla oyuna getirilecek harita oyuncuların beğenisine sunulacak. PlayerUnknown’un paylaştığı dört görsel şu şekilde:

İlk görsele baktığımızda az da olsa pusu kurulabilecek çalının haritada mevcut olduğunu görüyoruz. Ayrıca klasik haritadaki sarı evin bulunduğu alanda yeni çöl temalı yapılar da mevcut.

İkinci görselde ise bir çöl şehri görüyoruz. Yine cover almak ve pusu kurmak için ideal yerlerin bulunduğu alanda evler genelde tek katlı.

Bu görselde de Military Base tarzı  bir alanın haritada yer alacağını anlıyoruz. Çöl ortasında yeşillendirilmiş bir bölgenin olduğu alanda ince gövdeli ağaçlar da mevcut.

Son görsel ise haritadaki bir başka terk edilmiş şehirden bilgiler veriyor. Burada yüksek katlı binalar ve hangar tarzı yapılar yer alıyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir