PUBG

PUBG CUP 2019 turnuvasında kazanan Türkiye oldu

PUBG CUP Türkiye – Yunanistan karşılaşmasından Türk ekibi SimplySimple galip çıktı ve böylece Yunanları bu hafta bir başka turnuvada daha yenmeyi başardık.

Türkiye finallerinde en yüksek puan alan 16 takımımız turnuvaya katılmaya hak kazanmıştı. Turnuvada ekipler duo olarak ayrıldılar. Ülkemizden katılan oyuncular şöyle:

1.MAÇ: Erangel haritasınada oynanan ilk maçı kazanan ikili, Yunanistan tarafından LA MAFIA takımının xQu1eT-Stavrosnik ikilisi oldu. Toplamda 12 kill alan ekip, maçın en fazla kill alan ekibi oldu.

2.MAÇ: Miramar haritasında oynanan ikinci maçı kazanan, ikili Türkiye tarafından Simply Simple takımının xLyron – Gavurahmet ikilisi oldu. İkili toplamda 6 kill aldı ve bu sonuçla genel sıralamada ilk sıraya yerleşti. Mithrain ve 10000days ikilisi ise 3 kill ile ikinci oldu ve bu maç sonunda genel sıralamada 4.sırada bulunuyor.

3.MAÇ: Vikendi haritasında oynanan üçüncü ve son maçı kazanan ikili, Türkiye tarafından 1995 takımının ikilisi Mithrain ve 10000days oldu. İkili toplamda 6 kill aldı. Maçta ikinci sırayı ise xLyron – Gavurahmet ikilisi oldu ve bu sonuçla beraber turnuvayı kazandılar.

Üçüncü maça teaming yapan Yunan oyuncular damga vurdu. Duosu ölen bir oyuncu başka bir takımla teaming yaptı ve birçok oyuncumuzu öldürdüler. Bu yaptıkları kural ihlali yüzünden biraz geç de olsa turnuvadan atıldılar.

GENEL TABLO

Turnuvanın kazananı Türk ekibi Simply Simple takımı oldu. xLyron – Gavurahmet ikilisi turnuvayı kazanmayı başardı ve PUBG CUP 2019 şampiyonu olup, büyük ödüllerin sahibi oldu.

1995 takımından Mithrain ve 10000days ikilisi ise turnuvayı ikinci sırada tamamlayıp ikincilik ödüllerinin sahibi oldular.

Turnuva yayın tekrarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir