PUBG

PUBG Avrupa Ligi’nde Digital Athletics rüzgarı esiyor

Temsilcimiz Digital Athletics’in de yer aldığı 3 haftalık PUBG Avrupa Ligi maratonunda sona gelindi. Bu haftaki maçların ardından PUBG Avrupa Ligi kazananları belli olacak.

Turnuvada son 4 güne girilirken temsilcimiz DA üst sıraları zorlamaya devam ediyor. Haftaya 14. sırada başlayan DA, bugün sergilediği muhteşem performans ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı ve yerinin üst sıralar olduğunu kanıtladı.

Temsilcimiz Digital Athletics 3. haftaya Chicken Dinner ile başlamayı da unutmadı.

Her gün 5 maç oynanan ligde, 3.hafta ilk gün maçlarını sizler için derledik.

1.maç(Erangel)(Winner Winner Chicken Dinner)

İlk maçta son dörde temsilcimiz DA(3), Team Liquid(2), ENCE(1) ve NaVi(2) takımları kaldı.

Sayı olarak üstünlüğümüz de bulunurken, TL’den bir oyuncuyu düşürdük, ENCE takımının son oyuncusu da ölünce, elimize çok büyük bir şans geçti. Ardından NaVi takımını da haritadan sildik. Oyuncumuz ABeautifulD’in son kalan TL oyuncusunu Kar98 ile kafasından vurması, temsilcimize ligdeki çok önemli 3.galibiyetini, toplamda 9 kill ile beraber getirmiş oldu.

Kazanan Digital Athletics.

Sıralama

 1. Digital Athletics
 2. Team Liquid
 3. NaVi

Kill Sıralaması

 1. ENCE – 11
 2. Digital Athletics – 9
 3. Faze Clan – 6

2.maç(Erangel)

İkinci maçın finalinde ise son dörde yine temsilcimiz DA dört oyuncuyla, G2(2), ENCE(3) ve TL(4) takımları kaldı.

G2 ve ENCE takımları ölünce, finale temsilcimiz DA(3) ve TL(4) kaldı. Sayı ve pozisyon avantajı elinde olan TL, temsilcimize şans tanımadı ve 2. olduk. Yine de 8 kill ile oyundaki en yüksek kill sayısını temsilcimiz DA almayı başardı.

Kazanan Team Liquid.

Sıralama

 1. Team Liquid
 2. Digital Athletics
 3. G2 Esports

Kill Sıralaması

 1. Digital Athletics – 8
 2. Team Liquid – 7
 3. G2 Esports – 7

3.maç(Erangel)

Bugün muhteşem oynayan temsilcimiz DA, üçüncü maçta da final sahnesindeydi. Son üçe DA(2), Jokers(4) ve Red Diamonds(4) kaldı.

Sayı olarak az olmamızdan dolayı finalde pek şansımız yoktu ve kazanan Red Diamonds oldu. Yine de kill sıralamasında 6 kill ile ikinci sıradaydık ve 11 puanı daha hanemize yazdırmayı başardık.

Kazanan Red Diamonds.

Sıralama

 1. Red Diamonds
 2. Jokers
 3. Digital Athletics

Kill Sıralaması

 1. Red Diamonds – 14
 2. Digital Athletics – 6
 3. Ninjas in Pyjamas – 6

4.maç(Miramar)

Bu maçta da son dörde kalan takımımızda sadece SIXMO hayattaydı. İyi saklanan oyuncumuz, diğer takımların görüşünden uzak durdu ve takımımıza önemli bir sıralama puanı daha kazandırdı. Temsilcimiz DA bu maçta dördüncü oldu.

Maçın finaline ise CrowCrowd(3), Winstrike(3) ve NaVi(1) takımları kaldı. Alan Winstrike takımından yanaydı ve bu avantajı iyi kullanan Winstrike zafere ulaşmasını bildi.

Kazanan Winstrike.

Sıralama

 1. Winstrike
 2. CrowCrowd
 3. NaVi

Kill Sıralaması

 1. Winstrike – 13
 2. NaVi – 10
 3. NiP & Faze Clan – 8

5.maç(Miramar)

Temsilcimiz DA, günün son maçına da tam 6 kill sığdırdı ve 6. oldu.

Günün son maçının finaline ise Jokers, M19, G2 ve TL takımları kaldı. Jokers dışındaki tüm takımlar birbirlerleriyle savaşırken, alanın Jokers takımının konumuna denk gelmesi ile bir anda Jokers en avantajlı takım oldu. Bu güzel hediyeyi çevirmeyen Jokers günün son maçın galibi oldu.

Kazanan Jokers.

Sıralama

 1. Jokers
 2. M19
 3. TL

Kill Sıralaması

 1. Jokers – 9
 2. G2 Esports – 9
 3. NiP & Digital Athletics – 6

GENEL TABLO

Bizim için gerçekten muhteşem geçen bir gün oldu ve son haftaya böyle bir başlangıç yapmak, temsilcimiz Digital Athletics için de moral ve özgüven açısından çok önemli. Temsilcimiz ilk 2 hafta sonunda 14. sırada ve 185 puandayken, sadece bugün aldığı 57 puan ile 12.sıraya ve 242 puana yükseldi.

Önümüzdeki günlerde alacağımız bol killi tek bir galibiyet ile 6. sıradaki 268 puanlı TSM’i bile geride bırakabiliriz. Temsilcimize PUBG Avrupa Ligi’ndeki son 3 günde başarılar diliyoruz.

Geçen hafta PEL’de neler olup bittiğine buradan bakabilirsiniz.

Turnuva detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir