PUBG

PUBG: 27. güncelleme nihayet ana sunucuya geldi

PUBG‘nin “en iyi içeriği” şeklinde duyurulan 27. güncelleme nihayet ana sunucuya yüklendi. Oyundaki değişiklikleri ve beklentileri sizler için derledik.

Survivor Pass: Wild Card casuslarını bekliyor

Güncellemeyle birlikte gelen en büyük yeniliklerden biri “Survivor Pass: Wild Card” oldu. Bu yenilikle beraber oyuncular sevdikleri casus temalı filmlere yaraşır bir şekilde karakterlerini oluşturabilecekler. Bond mu olmak istersin yoksa Bond Kızı mı? Bu tamamen sana kalmış. PUBG’nin üçüncü Survivor Pass’ı olan Wild Card’a dair detaylı açıklamaya buradan erişebilirsiniz.

Ayrıca Wild Card ile birlikte oyuncuları 60’a yakın ödül ve PUBG’nin ikinci yıl dönümü vesilesiyle tüm oyunculara özel ve ücretsiz 2. YIL DÖNÜM ŞAPKASI sizleri bekliyor!

Survival Unvan Sistemi


Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik Survival Unvan Sistemi. Bu yenilikle beraber Sezon 2’den kalan Survival Puanları (SP) güncellendi, lakin sıfırlanmadı. Yani sıfırdan başlamanıza gerek kalmayacak bir şekilde yeniden düzenlendi. Ayrıca unvan ödülü kazanan oyuncuları ödüller bekliyor.

Silahlardaki yenilikler ve değişiklikler

İşaret fişeğine büyük değişiklikler uygulandı. Yeni HMS olan MP5K ise Vikendi haritasına eklendi, Erangel’deki eşya dengesi ise oyuncuların şikayetleri üzerine dengelendi. Ayrıca, Reddit ve benzeri forumlarda sıkça dillendirilen M16A4 silahına yönelik ısrarlar ses buldu ve silah güçlendirildi, ve nişan hattından sapma ihtimali azaltıldı.

Oynanışa dair yapılan müdahaleleri, değişiklikleri ve yenilikleri detaylı bir şekilde incelemek için PUBG tarafından yayınlanan “Oynanış Dengesi” adlı yazıya bakabilirsiniz.

Güncelleme hakkında daha fazla detaya ise şu adresten ulaşabilirsiniz.

Güncellemeler söz konusu olduğunda video haberi tercih eden okurlarımızı da unutmadık, sizlerin de şu videoya bir göz atmasını tavsiye ederiz. PUBG ile ilgili gelişmeleri takip etmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir