Overwatch

Twitch’te Wrecking Ball’un çıkışına özel loot box dağıtılıyor

Overwatch, Wrecking Ball’un şerefine Twitch’te loot box dağıtıyor. Toplam dört kutu içeren etkinlikten Twitch Prime üyeleri faydalanabilecek.

Yeni kahraman Wrecking Ball’un oyuna eklenmesiyle Blizzard, Twitch Prime üyelerine iki altın kutu ve iki Wrecking Ball kutusu veriyor. Kahraman özelinde kozmetikler içeren Wrecking Ball kutusundan heroya ait rastgele dört içerik sahibi olabiliyorsunuz. 3 Eylül’e kadar sürecek etkinliğin yanı sıra Eylül ve Ekim ayında Twitch Prime üyeliğini devam ettirenler her iki ay için birer golden loot box elde edecekler. Her golden loot box en az bir efsanevi içerik garanti ederken bu kutuların bir adet nadir veya üstü içerik garantisi veren normal kutulara göre gayet iyi bir fırsat olduğunu belirtebiliriz.

Hali hazırda Twitch Prime üyeliği olan oyuncuların Battle.net üyeliklerini Twitch hesaplarına bağlamaları ve Twitch Prime üzerinden kod alıp Blizzard’ın sitesi üzerinden aktifleştirmeleri gerekiyor. Kodların 3 ay sonunda geçerliliklerini yitireceğini hatırlatalım.

Wrecking Ball’ın oyuna gelişini kutlamaya yönelik bir diğer etkinlik ise dün itibariyle başladı. 26-30 Temmuz tarihleri arasında oyuna erişim ücretsizken oyundaki toplam 28 şampiyonu Quick Play, Arcade ve Custom Game modlarında oynayabiliyorsunuz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir