Overwatch

Sombra, Overwatch Temmuz ayı güncellemesi ile önemli değişikliklere uğrayacak

Overwatch kahramanlarından Sombra önümüzdeki güncellemeyle ciddi iyileştirmeler alacak.

Geçen haftalarda Overwatch direktörü Jeff Kaplan, Temmuz ayında Sombra’nın ciddi bir iyileştirme alacağını duyurmuş fakat detaylı bir bilgi vermemişti. Bu hafta ise kahraman tasarımından sorumlu Geoff Goodman forumlarda beklenen bilgiyi paylaştı. Buna göre;

– Sombra ‘Stealth’ yeteneği ile sınırsız görünmezliğe sahip olacak. Yani yeteneği iptal edene kadar veya diğer yeteneklerinden herhangi birini kullanana kadar görünmez kalacak.

– ‘Translocator’ yeteneğinin kullanım süresi sınırsız olacak, ayrıca Sombra tarafından yerini değiştirmek istemesi durumunda yok edilebilecek. Diğer oyuncular da bu yeteneği yok edebilecek.

– Hero’nun görünmez halindeki ilave hareket hızı %75’ten %50’ye düşürülecek. Goodman %75 hareket hızı bonusunun “fazlasıyla güçlü” olduğu yorumunda bulundu.

Bu güncelleme genel anlamda kahramanın temel oynanış tarzını oldukça etkileyecektir. Geoff Goodman da değişikliklerle birlikte Sombra’ya görünmezliği sonrasındaki kontrolünde ve rakiplerini hacklemek için tanınan sürede güçlendirmede bulunduklarını, böylece suikastçının takımdaki casusluk ve pusu görevini daha iyi üstleneceğini belirtti.  Güncellemenin yakın zamanda Public Test sunucusunda yayınlanması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir