Overwatch

Overwatch’ın 3. yaşında oyuncuları büyük sürprizler bekliyor

Blizzard Entertainment’ın 3. yılını kutlamaya hazırlandığı güzide oyunu Overwatch, bir dizi sezon etkinliğiyle oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Blizzard’ın piyasaya sürdüğü günden beri oldukça büyük bir kitleye sahip oyunu Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor. Overwatch’ın 3. yaşına binaen özel sezon etkinliği düzenleniyor. Oyuna 21 Mayıs- 10 Haziran tarihleri arasında katılacak olan oyuncular, her ne platformdan (PC, PlayStation 4 ve Xbox One) giriş yaparlarsa yapsınlar sezon etkinliklerine katılabilecekler.

Elbette 3. yaş sezon etkinliğinde oyuncuları bekleyen en büyük ödüller ya da sürprizler, ‘kozmetik’ hediyeler olacak. Bunların başında skin, dans, sprey boya ve çok daha fazlası geliyor. Bunların dışında, oyuncuları eski sezonlara ait kozmetikler de bekliyor. Ayrıca eski sezonlara ait karşılaşmalar da bu etkinliğe özel tekrardan oyunda olacak.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi‘nin paylaştığı bilgilere göre oyuncuları bekleyen sürprizler şu şekilde:

Yeni eşyalara dair

  • Yıldönümü etkinliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor
  • Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için yepyeni dans emote’ları yolda

Eskilerin ihtişamı

  • Yıldönümü etkinliği geçmiş sezonların kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek
  • Geçmiş sezon karşılaşmaları da Arcade’e geri dönüyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu karşılaşmalar arasında Overwatch Archives – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Kutlamalara özel Loot Box’lar

  • Yıldönümü etkinliği için oyuna girenler bir adet Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti!
  • 50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ilave bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor
  • Etkinlik boyunca loot box’larda geçmiş sezonların tüm Sezon Etkinliği Loot’ları yer alacak

Tüm bu sürprizlerin dışında oyuncuları bekleyen bir güzel haber daha var. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Overwatch, 21-28 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz oynanabilecek. Konsol oyuncuları ücretsiz Overwatch deneme sürümünü Xbox One ve PlayStation 4’e erkenden indirmeye başlayabilirler.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir