Overwatch

Boston Uprising, Zion “Persia” Yang ile anlaşma imzaladı

Boston Uprising, Zion “Persia” Yang’in takıma katıldığını duyurdu. 20 yaşındaki support oyuncu, Overwatch Contenders League: Pacific bölgesinden katıldı ekibe, geçtiğimiz yıllarda ise Talon Esports için mücadele etmişti.

 

 

Güney Koreli oyuncu, profesyonel hayatına Contenders League’in Pasific bölgesinde başlamıştı. Talon Esports’un bir üyesi olan Persia, ikinci sezonu takımla beraber birinci bitirmişti.

Boston Uprising’in sahibi olan Kraft Group‘un espor (gaming) başkanı Chris “Huk” Loranger (kendisi de aynı zamanda eski ve ünlü bir StarCraft II oyuncusudur), Persia’nın takıma katılışının ardından şu açıklamayı yaptı:

“Zion “Persia” Yang’in takımımıza katılışından büyük heyecan duyuyoruz. Uprising’in bir parçası olmasını ve kendini yükselişin kilit bir parçası olarak hissetmesini dört gözle bekliyoruz.”

Boston Uprising sezonun ikinci aşamasında Atlanta Reign ile karşılacak 4 Nisan’da. (Amerika) Doğu saati ile 8:45’te (pm). Takım birinci aşamayı 4-3 ile tamamladı ve olası şampiyon Vancouver Titans‘a kaybetmeden önce playofflar için hak kazanmıştı.

Overwatch ile ilgili güncel haberleri, transferleri, sponsorluk anlaşmalarını takip etmek için 5Mid ile kalın.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir