Overwatch

Overwatch, sadece önümüzdeki haftasonu için bedava olacak

Yayınlandığı günden bu yana popülerliği kar topu misali artan Overwatch, sadece önümüzdeki haftasonuna özel olarak bedava olacak. PS4, Xbox One ve PC platformlarından oynanabilecek olan oyun 18 Kasım-21 Kasım tarihleri arasında bu etkinliği düzenliyor.

eSpor sahnesine de hızlı bir giriş yapan ve Blizzard’ın yıllar sonra çıkardığı ilk farklı oyun olan Overwatch, pazarlama konusunda da ciddi adımlar atmaya başlamış durumda. Oyunun pahalı olmasından dolayı yeni oyuncuların bedava oynayabileceği bir haftasonu belirleyen Blizzard, bu hamle ile oldukça takdir de topladı. Önümüzdeki haftasonu oyunu oynayan herkes üç oyun modundaki tüm 13 haritaya ve 22 kahramana bedava ulaşabilecek. Oyunun en yeni kahramanı Sombra ise ne yazık ki bu süre zarfında oynanamayacak. Bedava haftasonunun başlangıç saatlerine şuradan ulaşabilirsiniz:

3155452-z85dbbybarwb1478730289192

Blizzard’ın açıklamasına göre yeni oyuncular seviye atlayabilecek, Loot Box’lar kazanabilecek ve eşyalar açabilecek. Eğer oyuncu gelişimini sürdürmek isterse oyunu oynarken Overwatch’ı satın alabilecek. Yeni oyuncuların tüm bu gelişmeleri kaydetmiş bir şekilde oyuna devam etmesi için yapması gereken tek şey ise aynı PSN, Xbox Live ya da Battle.net hesabı ile oyunu satın almaları. Herhangi bir indirim yapılıp yapılmayacağı ise henüz belli değil.

BlizzCon 2016’da Overwatch ile ilgili önemli açıklamalar yapan Blizzard, Sombra’ya ek olarak Arcade’in yerini alacak olan yeni oyun modu olan Brawl’ı ve yeni haritaları da tanıtmıştı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir