Overwatch

OpTic Gaming’in sahibi olduğu Houston Outlaws, H-E-B ile anlaştı

OpTic Gaming’in Overwatch League takımı Houston Outlaws, Texas eyaletinin en büyük market zincirlerinden biri olan H-E-B ile sponsorluk konusunda anlaştı.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Houston Outlaws oyuncularının formasında (kol bölgesinde) H-E-B’nin logosu yer alacak. Böylelikle H-E-B, takımın resmi marka sponsoru haline gelecek.

Forma sponsorluğuna ek olarak, markaların iş birliği, Houston, Austin ve San Antonio’daki belirli H-E-B zincirlerinde bulunan yeni üretilmiş alışveriş torbalarında da yer alacakmış gibi gözüküyor.

Ayrıca H-E-B’nin yine benzer bölgelerdeki marketlerinde, İngilizcede, “sanatçıların ve ünlülerin hayranlarıyla buluşup imza dağıttıkları etkinlikler” anlamına gelen “meet-and-greet” aktiviteleri düzenlenecek. Bu organizasyonlarda elbette Houston Outlaws oyuncuları boy gösterecek.

Editörün tavsiye ettiği diğer sponsorluk haberleri:


Infinite Esports & Entertainment Başkanı Ryan Musselman, sponsorluk hakkındaki düşüncelerini şu şekilde paylaştı: “Yerel topluluklarımız, Houston Outlaws kimliğinin temel unsurlarını oluşturuyor ve H-E-B, Houston, Austin ve San Antonio pazarlarını desteklemede önemli bir rol oynamaya devam ediyor. H-E-B sayesinde, oyuncularımızın profesyonel düzeyde yarışmaya devam etmek için ihtiyaç duydukları doğru yiyeceği ve beslenmesini sağlayabiliyoruz.”

Houston Outlaws’ın ayrıca GameStop, T-Mobile ve Turtle Beach ile sponsorluk anlaşması bulunuyor.

H-E-B Grubu Pazarlama ve Reklamcılık Başkan Yardımcısı Cory Basso ise sponsorluk anlaşması hakkında şunları ekledi: “Houston Outlaws’ın resmi sponsoru olmaktan heyecan duyuyoruz. Müşterilerimiz esporlara oldukça fazla ilgi gösteriyor ve Overwatch League’deki ilk espor sponsorluğumuzu dört gözle bekliyoruz.”

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir