League of Legends

Unicorns Of Love, yeni kadrosunu duyurdu

Unicorns Of Love

Gelecek mevsim LCL’de mücadele edecek olan Unicorns Of Love, Boss, AHaHaCiK, Nomanz, Innaxe ve Edward’dan oluşan kadrosunu duyurdu.

Avrupa’da franchising sistemine geçilmesiyle başvurusu kabul almayan organizasyon, geçtiğimiz mevsim Almanya İkinci Ligi olan ESLM’de mücadele etti. ESLM’de beklenen performansı sergileyemeyen ekip bir üst lige çıkmayı başaramadı. Bunun üstüne farklı bir bölgede mücadele etmek için çalışmalara başlayan Unicorns of Love, LCL takımı Team Just’ın haklarını satın aldı ve lige katıldı. Takımın gelecek mevsim LCL mücadele edeceği kadro Boss, AHaHaCiK, Nomanz , Innaxe ve Edward’dan kurulu olacak.

Boss, AHaHaCiK ve Nomanz üçlüsü geçtiğimiz mevsim Vega Squadron’da mücadele etti. Normal sezonu 3. sırada tamamlayan Vega, playofflarda harika bir performans sergileyerek şampiyon olmayı başardı. Bu sayede MSI 2019 Ön Elemeleri’ne katılma hakkı kazanan ekip burada da ikinci tura yükseldi. İkinci turda Flash Wolves’a yenilen Vega, Kaybedenler Eşleşmesi’nde Phong Vu Buffalo’yu elinden kaçırdı. Gelecek mevsim UOL  kadrosunda yer alacak üst koridor, orman ve orta koridor üçlüsü ise harika performanslar sergiledi.

Takım alt koridor için geçtiğimiz mevsim Excel Esports’ta yer alan Innaxe ve Rogue’un  yardımcı koçu Edward’la anlaştı. Innaxe, ligimizde HWA Gaming forması giydikten sonra LEC ekibi Excel’in akademi kadrosunda yer almıştı. Edward ise koçluk kariyerini sonlandırarak yeniden profesyonel oyunculuğa başladı.

Unicorns Of Love kadrosu kağıt üstünde bir hayli güçlü görünüyor. Bakalım bizleri gelecek mevsim LCL’de nasıl maçlar bekliyor?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir