League of Legends

Shernfire, Team Liquid Akademi’ye transfer oldu

Riot Games

OPL’in yıldız ormancılarından Shernfire, gelecek sezon için Team Liquid Akademi ile anlaşma sağladı.

Okyanusya’nın çıkardığı en önemli oyunculardan biri olan Shernfire uzun bir süre OPL’de mücadele ettikten sonra Amerika’ya taşınma kararı aldı. Geçtiğimiz yıl ülke değiştiren ormancı NA’de Super Nova forması giydi ve çalışmalarını tekli derecelide sürdürdü. Sezonun sona ermesiyle LCS’te oynayıp oynayamacağı merak edilen ismin yeni durağı NA Akademi Ligi oldu. Shernfire, Team Liquid Akademi ile anlaşma sağladı.

Kariyerinin neredeyse tamamını Okyanusya’da geçiren ormancı ilk olarak Dire Wolves forması giydi. Ardından kısa bir süre Vortex bünyesi altında yer alan ormancı NA CS’te Astral Authority forması giydi. Takımıyla NA CS’e çıkmayı başaran isim organizasyonun isim değiştirmesiyle o mevsimi Dream Team adı altında geçirdi ancak takım LCS’e çıkmayı başaramadı. Shernfire’ın rotası giden ülkesine döndü.

2017’de yeniden Dire Wolves ile anlaşan isim takımıyla oynadığı süreç boyunca birçok şampiyonluk yaşadı. Bu sayede Worlds ve MSI gibi turnuvalara da katılım sağlayan oyuncu bölgesinin en prestijli isimleri arasında yer aldı. İki yılda dört şampiyonluk yaşayan Shernfire geçtiğimiz yılın başında Amerika’ya taşındı ve burada amatör turnuvalara katıldı. Sezonun sona ermesiyle herhangi bir takımla ilişikisi kalmayan ormancı, Team Liquid Akademi ile anlaşma sağladı. Team Liquid as kadro için Broxah ile anlaşma sağlamıştı.

Shernfire’ın as kadroya girmesi zor gibi gözüküyor. Bakalım ormancı nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir