League of Legends

Rogue Akademi nişancısı Woolite, as takıma yükseldi

Rogue

Son olarak Ultraliga’da Rogue Akademi forması giyen nişancı Woolite, as takıma yükseldi.

Yıllardır Avrupa İkinci Ligi olan EUCS takımlarında ve yerel liglerde mücadele eden Woolite kendini göstermek için bir fırsat aradı. Oynadığı her takımda bir şekilde öne çıkmayı başaran oyuncu özellikle Polonya sahnesinde önemli başarılar elde etti. Geçtiğimiz mevsim Rogue Akademi kadrosunda yer alan nişancı Ultraliga’yı kazanarak European Masters’a katıldı. Rogue Akademi formasıyla iyi bir performans ortaya koyan Woolite, as kadroya yükseldi.

2012 yılından beri profesyonel sahnede bulunan oyuncu birçok takımda oynadı. Geçtiğimiz mevsim Rogue Akademi’ye transfer olan oyuncu 20. farklı takımına imza attı. Rogue as kadrosu ise deneyimli nişancı için kariyerindeki 21. farklı takım oldu. Geçmişte Team Roccat ve Copenhagen Wolves ile LEC’de mücadele eden nişancı bu iki takımda oynadığı süre boyunca herhangi bir başarı elde edemedi. Kariyerinin neredeyse tamamı yerel ligler ve EUCS’te geçen Woolite, bu turnuvalarda gösterdiği performansla takımların ilgisini çekmeyi başardı.

Rogue Akademi mevsim başında Polonya Ligi’nde mücadele edeceğini açıkladı ve 3 yerli oyuncu transfer etti. Inspired, Woolite ve Raxxo ile lige başlayan ekip ilerleyen haftalarda deneyimli deste Vander’i de transfer etti. Mevsim genelinde dominant bir performans sergileyen ekip Ultraliga şampiyonu oldu. EU Masters ise pek beklendiği gibi gitmedi. Gruptan çıkamayan ekip taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Rogue, gelecek mevsim için 3 akademi oyuncusunu as kadroya yükseltmiş oldu. Takımda iki nişancı bulunacak. HeaQ ve Woolite forma için birbirleriyle yarışacak. Bakalım ekibin gelecek mevsim göstereceği performans nasıl olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir