League of Legends

Red Bull Player One 2019 duyuruldu

Red Bull

Ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan Red Bull Player One 2019 “Teke Tek” League of Legends turnuvası duyuruldu.

Espora yaptığı yatırımlarla bilinen Red Bull global etkinliğinin yanında ülkemizde de çeşitli adımlar atıyor. Daha önce Counter Strike: Global Offensive turnuvası düzenleyen şirket, alışılagelmiş turnuvalar yerine ikiye iki ve bire bir turnuvaları düzenleyerek eğlenceli içerikler üretiyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen RB Flick CS:GO turnuvası bir hayli ilgi çekmişti. Şirket şimdi de yeni League of Legends turnuvasını duyurdu. Turnuva detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Red Bull Player One 2019, ilk olarak açık elemeler ve ardından klasik turnuva formatıyla ilerleyecek. Elemeler 24 Ağustos tarihinde başlayacak ve online olarak oynanacak. Elemelerde son 16’ya kalan oyuncular Türkiye Şampiyonu olabilmek için çarpışacak. Türkiye Finali’nin sonunda şampiyon olan isim, ülkemizi Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenecek olan finalde temsil edecek. 24 Ağustos tarihinde başlayacak olan elemeler 25 Ağustos ve 8 Eylül’de devam edecek.

Elemeleri geçen 16 oyuncu, Türkiye Şampiyonu olabilmek için 22 Eylül’de Riot Games Espor Sahnesi’nde mücadele edecek. Sao Paulo şehrinde düzenlenecek olan Red Bull Player One 2019 Finali bu yılın sonunda düzenlenecek. Turnuvaya katılmak veya daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız buraya bir göz atmanızı öneririz. Kendine güvenen, ülkemizi yurt dışında temsil edebileceğini inanan ve esporculuk hayalleri kuranlar için büyük bir şans olan Player One 2019 için şimdiden herkese bol şans diliyoruz.

Bakalım turnuva nasıl sonuçlanacak?

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Red Bull Player One 2019 duyuruldu ~ Ramazan Şerif Akbuz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir