League of Legends

Rain ve Rogu, Team AURORA’ya transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin başarılı ekiplerinden Team AURORA alt koridoruna Rain ve Rogu’yu transfer ederek 2018 Kış Mevsimi kadrosunu tamamladı. 

Lige katıldığı mevsimden itibaren sürekli sezonlara kötü başlayan fakat mevsim ortasına doğru atılım yapan AURORA, 2018 yılı için oldukça iddialı oyuncular transfer etti. Geçtiğimiz yıldan sadece Panky ve Wisdom ile yoluna devam eden ekibin kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Panky
  • Orman: Wisdom
  • Orta koridor: Naru
  • Nişancı: Rain
  • Destek: Rogu

Ligimizin en kariyerli orta koridorlarından birini bünyesine katarak önümüzdeki yıl için iddasını ortaya koyan AURORA, ormandaki Koreli tercihinin yanı sıra nişancı olarak da Koreli oyuncu getirdi. Rain profesyonel kariyerine Invictus Gaming’de başladı. Oyuncu 2016 yılı sonunda IG’den ayrıldı ve Bahar Mevsimi’ni takımsız geçirdi. Son olarak 2017 Yaz Mevsimi’nde LSPL ekibi Royal Club’da oynayan Rain’in yetenekli ve sorumluluk almayı seven bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.

Rain’in yanında da geçtiğimiz mevsim önce Galakticos, ardından BAUSuperMassive forması giyen Rogu bulunuyor. Yaz Mevsimi’nde oyun yapan destek şampiyonlarının metaya girmesiyle herkes eski Rogu’nun tekrar Vadi’yi domine etmesini beklese de ne yazık ki tecrübeli oyuncu bir süredir üst düzey performans sergilemiyor. Galakticos’tan takım içi huzursuzluk yarattığı gerekçesi ile gönderilen Rogu, sezonun son haftasında SUP’a transfer oldu ve mevsim finallerinde takımın “tecrübeli ses” eksikliğini çok iyi kapattı. Rogu’nun Rain ile olan uyumu da AUR’un mevsim performansını doğrudan etkileyecektir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir