League of Legends

PBE 7.24 yaması | 28 Kasım güncellemesi

Sezonun son yaması olan 7.24’ün PBE çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dün test sunucusuna beş şampiyonu etkileyen değişiklikler eklendi.

Yeni rünlerin gelişiyle birlikte oyunda dengeler tamamıyla değişmişti. Yeni sezona geçmeden önce problemleri en aza indirgemeye çalışan Riot Games, test sunucusu olan PBE’de çalışmalarını sürdürüyor. Dün gelen değişikliklerle beş şampiyon ve bir eşyada oynama yapıldı. 27 Kasım’da ise Zoe‘nin Q yeteneğinin hasarı artırılmıştı. Bu değişikliğin yakın zamanda geri alınılacağı düşünülüyor, çünkü şampiyon şu an için oldukça güçlü bir duruma geldi.

Tüm bu güncellemelere geçmeden önce kış temalı iki kostüm olan Ambitious Elf Jinx ve Snow Fawn Poppy‘nin oldukça göz alıcı olan splash art’larını paylaşalım.

Şampiyonlar

Dün gece sunucuda yapılan dengelemelere geçmeden önce PBE’nin bir test ortamı olduğunu, tüm yapılan değişikliklerin yeni yama öncesi ortadan kaldırılabileceğini hatırlatalım.

Geçen hafta Cassiopeia‘nın E yeteneğine gelen iyileştirme dün PBE sunucusunda geri alındı. Mana değeri düşürülen yetenek şampiyonu beklenenden güçlü hale getirince, tüm bu değişiklikler dün geri alındı.

Jarvan‘ın pasifinden gelen bonus hasar %10’dan %8’e düşürüldü. Öte yandan Jhin‘in geçtiğimiz günlerde W’suna gelen değişiklikler geri alınırken, şampiyonun ultisinin hasarı da erken aşamalarda bir miktar düşürüldü.

Malzahar‘ın ultisine getirilen nerf de bir diğer geri alınan değişiklik oldu. Şampiyon ultisiyle yine eskisi kadar hasar vurabilecek.

Son olarak da Ornn‘un W yeteneğinin hasarı düşürüldü.

Eşyalar

Dikenli Yelek‘in pasif hasarı [sahip olunan bonus zırhın %10]’ndan [3+sahip olunan bonus zırhın %10]’una yükseltildi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir