League of Legends

Nikola, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Son olarak 1907 Fenerbahçe Espor Akademi forması giyen Nikola, gelecek mevsim için nişancı tekliflerine açık olduğunu duyurdu.

Oyun bilgisiyle öne çıkan Nikola kariyerine nişancı olarak başladı. Geçtiğimiz mevsime kadar nişancı oynayan isim 1907 Fenerhaçe Espor Akademi’ye transfer olarak destek pozisyonuna geçti. Luger’le birlikte iyi iş çıkaran oyuncu sağlam performanslar sergiledi. Akademi Ligi’nde finale kadar çıkan FB şampiyon olamadı. Mevsimin son bulmasının ardından Nikola, gelecek mevsim için yapılacak teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı.

Kariyerine Instinct Esports formasıyla başlayana nişancı kısa bir dönem Schalke 04 ve Millenium formaları giydi. Ardından KlikTech’e transfer olan Sırp isim burada kendini tanıttı. Yerel ligi kazanan ekip EU Masters’a katılma hakkı kazandı. Turnuvaya ön elemelerden başlayan KlikTech elemeyi geçti ve gruplara kalmayı başardı. Grupları da başarıyla tamamlayan ekip çeyrek finale çıktı ancak bu turda elendi.

Ardından Brezilya ikinci ligine transfer olan Nikola Team One Esports forması giydi. Oyuncunun bir sonraki durağı VFŞL oldu. Dark Passage ile anlaşan isim VFŞL’de çeyrek final oynadı. Bir sonraki mevsim 1907 Fenerbahçe Espor Akademi’ye transfer oldu ve destek pozisyonuna geçti. Burada Luger ile iyi bir uyum yakalayan oyuncu Akademi Ligi’nde final oynadı ancak finalde İstanbul Wildcats’e kaybetti. Mevsimin son bulmasıyla Sırp oyuncu takımdan ayrılacağını açıkladı.

Nikola gelecek mevsim nişancı pozisyonuna geri dönecek gibi duruyor. Bakalım oyuncunun sıradaki durağı neresi olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir