League of Legends

NA LCS, Jersey Mike’s ile sponsorluk anlaşması imzaladı

NA LCS Yaz Mevsimi’nin başlangıcı ile ligde taptaze bir sponsor belirdi. Dünya’da 1.500’den fazla sandviç üzerine şubesi olan Jersey Mike’s 16 Haziran itibari ile ligin sponsoru oldu. 

Şirketin CMO’su olan Rich Hope, League of Legends severler ile aynı tutkuyu paylaşacakları için çok mutlu olduğunu belirtti ve ileride birlikte çok daha iyi işler başarabileceklerinin altını çizdi.

Sponsorluğun dışında ilginç bir aktivite ile taraftarları mutlu etmeyi planlayan şirket, yapılan alışverişlerdeki faturalarla kişilerin Los Angeles’da yer alan LCS Arena’da olan aktiviteleri bedava izleme fırsatı olacak. Ayrıca taraftarlara gönderilen kodlar arasından yapılacak çekilişlerde kazananlar bu yaz Oakland’da düzenlenecek olan mevsim finallerine gidebilecek.

Kuzey Amerika Ligi franchise sistemine geçtiğinden bu yana Jersey Mike’s endemik olmayan ikinci sponsor konumunda yer alıyor. Daha öncesinde sigorta şirketi olan State Farm, NA LCS’e sponsor olmuştu.

Baktığımızda Jersey Mike’s daha öncesinde spor dallarında ismini sponsorluklarıyla oldukça duyuran bir şirket görünümündeydi. Geçmişte NFL’de New York Yankees’e sponsor olan şirket aynı zaman diliminde erkekler profesyonel basketbol liginde Colonial Atletizm Derneği’ne sponsor olmuştu. Riot Games’in 25 Mayıs’daki anlaşmasıyla izleyiciler NA LCS 2018 Yaz Mevsimi Twitch’in yanı sıra ESPN+’dan da takip edebiliyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir