League of Legends

Marshall ve Trixucator HWA Gaming’e transfer oldu

Geçtiğimiz gün mevcut kadrosunu dağıttığını açıklayan HWA Gaming’in yeni kadrosundaki ilk oyuncular belli oldu. Atlas takımından tanıdığımız Marshall üst koridor oyuncusu olarak transfer edilirken, takımın kaptanlığını da yapacak. Takımın ormancı pozisyonuna ise NumberOne takımından tanıdığımız Trixucator getirildi.

HWA Gaming büyük bir yeniden yapılanmanın içerisinde. Geçtiğimiz mevsim Fab, Stomaged, Niq, Holyphoenix ve SuperAZE gibi isimleri kadrosunda bulunduran takım, sezon arasında tamamıyla dağıldı. Fabfabulous’un Şampiyonluk Ligi’nde yeni kurulacak olan süper takımın koçluğu pozisyonuna geleceği söylenirken, Stomaged’in de bu takımda ormancı pozisyonda oynayacağına dair dedikodular bulunmakta. Takımın LCS tecrübeli orta koridor oyuncusu NiQ’in yeni takımı ise Avrupa Yükselme Ligi takımlarından Illuminar Gaming. Yıldız nişancı HolyPhoenix ise şansını sonunda Avrupa’da deneyebilecek. Oyuncu, yeni kurulan ve kadrosunda Santorin ve Werlyb gibi yıldız oyuncuları da bulunduran Team Huma’ya transfer oldu. SuperAZE’in ise hangi takımda oynayacağı bilinmiyor.

HWA’nın yeni oyuncuları ise Türkiye Şampiyonluk Ligi seyircilerinin aşina olduğu isimler. Geçtiğimiz mevsim Atlas takımında oynayan Marshall, 2013 yılında HWA Gaming forması altında mücadele etmişti. Eski takımına geri dönen oyuncu, geçtiğimiz sezon nispeten iyi performans gösterdi diyebiliriz. Takımın ormancısı Trixucator ise yetenekli fakat bu yeteneğini yeteri kadar sahaya yansıtamayan bir oyuncu.

Takımın yeni kadrosunu bu iki oyuncu etrafında kuracağını da belirtelim. Sezon arası TŞL için oldukça hızlı geçerken, HWA’nın yeni oyuncularının kim olacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir