League of Legends

Madness Crew e-Sports Club’a transfer oldu

ÇİLEKLER takımının başarılı nişancısı Madness, mevsim finallerinde formasını giydiği Crew e-Sports Club’a transfer oldu. Takımın 2017 Kış Mevsimi için ilk hamlesi bu olurken bilindiği kadarıyla kadrosunda kesin olarak sadece React ve Madness bulunuyor.

CLK takımında Cognac ile oldukça iyi bir ikili oluşturan Madness, geçtiğimiz mevsimin sürpriz takımı olarak gösterilen Crew ile mevsim finallerinde mücadele etmişti. Takımın HWA’ya yenilmesine engel olamayan oyuncu CLK’ye geri dönerken takımın ligde kalma mücadelesi olan SuperMassive TNG serisinde de oynamıştı. Cognac’ın hasta olmasından dolayı Revanche ile de maçlara çıkan oyuncu yine başarısız olsa da CLK’nin ayakta kalan isimlerinden olmuştu.

CLK ligden düşse de Lukezy ve Rawbin transferleri ile ne kadar potansiyele sahip olduklarını göstermişti. Bu iki oyuncu Yaz Mevsimi’nin başında takıma transfer olsaydı çok farklı bir CLK izleyecektik. Öte yandan takımdaki isimler ne olursa olsun alt koridorda Cognac ile başarılı bir performans ortaya koyan Madness da böylelikle takımsız kalmamış oldu. Ligden düşen CLK’de herhangi bir oyuncunun kalacağı beklenmiyor.

Öte yandan geçtiğimiz mevsime istikrarsız bir şekilde başlayan Crew, süper hafta öncesi Wickd transferi ile işleri tersine çevirmeyi amaçladığını göstermiş ve bunda da başarılı olmuştu. Üst koridora getirdiği tecrübe ile harika işler yapmaya başlayan Crew ligden düşmek üzere iken mevsim finallerine kalmış ve çeyrek finalde HWA ile eşleşmişti. Başa baş giden mücadeleyi 5. maçta kaybeden Crew ne yazık ki finallerde daha ileriye gidememişti. Bu seride Cognac ile beraber Crew’da oynayan Madness da oldukça başarılı bir oyun ortaya koymuş ve kalitesini sergilemişti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir