League of Legends

LoveZrr, RNG’ye transfer oldu

Riot Games

Son olarak OPL Akademi Ligi’nde mücadele eden üst koridor LoveZrr, gelecek mevsim için RNG ile anlaştı.

Geçtiğimiz mevsimi hayal kırıklığıyla tamamlayan RNG, kadrosunu genişletmye devam ediyor. Daha önce üst koridor Langx’i transfer eden RNG, koç ekibini de Steak ile güçlendirmişti. Tecvüreli üst koridor Letme’nin emekli olma kararıyla pozisyondaki derinliği arttırmak isteyen ekip yeni transferini açıkladı. Son olarak OPL’de Mammoth Akademi forması giyen LoveZzr, gelecek mevsim için RNG ile anlaştı.

Çinli üst koridor daha önce hiç ülkesinde oynamadı. Kariyerinin başından beri Okyanusya Ligi’nde mücadele eden oyuncu ilk kez LPL’de forma giyecek. Profesyonel oyunculuk kariyerine Team Zero ile başlayan LoveZrr takımıyla Okyanusya İkinci Ligi’nde mücadele etti. Takım OPL’e yükselemedi. Ardından Avant Gaming ile anlaşan üst koridor takımda sadece 1 mevsim yer aldı. Çinli üst koridorun bir sonraki durağı Team Regicide oldu. İkinci Lig’de şampiyon olan ekip OPL’e yükseldi. LoveZrr son olarak Mammoth Akademi forması giydi.

LoveZrr, oyuncunun 4. ismi. Kariyerine Ares Sigh adıyla başlayan üst koridor ismini kısa bir süre sonra Paradise olarak değiştirdi. Bu isim de hoşuna gitmemiş olacak ki yine bir değişikliğe giden oyuncu profesyonel sahnede bir süre ZZZ olarak anıldı. LPL’e geldiği gibi ismini bir kez daha değiştiren üst koridor son olarak LoveZrr olarak anılmak istediğini kararlaştırdı.

Bu transferle birlikte RNG kadrosundaki üst koridor sayısı 3’e çıktı. LoveZrr’ın yanında bir de Langx ve AmazingJ bulunuyor. Bakalım takımın gelecek mevsim Vadi’ye ineceği beşli nasıl olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir