League of Legends

Zeros, EVOS Esports bünyesine katıldı

Zeros, EVOS Esports bünyesine katıldı

Vietnam Ligi VCS’de mücadele eden EVOS Esports, üst koridor oyuncusu Phạm Minh “Zeros” Lộc’u kadrosuna kattı.

Taptaze bir transfer haberi daha espor dünyasına düştü. Haber bu kez Vietnam’dan geldi. VCS’in en popüler takımlarından birisi olan EVOS Esports, geçtiğimiz mevsimi GAM Esports bünyesinde tamamlayan Zeros ile anlaşma sağladı.

EVOS için geçtiğimiz mevsim ne çok iyi ne de çok kötü geçmişti. 2020 Bahar Mevsimi’ni 8 galibiyet, 6 mağlubiyet ile dördüncü sırada bitiren takım playoff aşamasında yarı finale kadar çıkmayı başardı. Yarı finalde Team Flash ekibine 3-1 mağlup olarak turnuvadan elenen EVOS Esports, Bahar Mevsimi’ni üçüncü sırada tamamladı.

Öte yandan Zeros da EVOS Esports ile benzer bir Bahar Mevsimi geçirdi. GAM Esports bünyesinde geçirdiği mevsimde, ligde boy gösterebilmek için takımın diğer üst koridor oyuncusu Kiaya ile mücadele etmek zorunda kaldı. Lig aşamasında 8 kez forma giyme şansı elde ederken playofflarda oynadıkları beş maçın ikisinde takımını temsil etmeyi başardı.

GAM Esports ise 2020 Bahar Mevsimi lig aşamasını 13 galibiyet, 1 mağlubiyet ile zirvede tamamladı. Playoff aşamasına direkt finalden başlayan ekip Team Flash’a 3-2 mağlup oldu ve mevsimi ikinci olarak bitirdi.

EVOS Esports an itibariyle But1, TH ve Zeros olmak üzere üç adet üst koridor oyuncusuna sahip. Takımın Yaz Mevsimi’nde hangi oyuncuya öncelik vereceği henüz bilinmiyor.

Vietnam Ligi VCS’in 2020 Yaz Mevsimi’nin hangi tarihte başlayacağı henüz belli değil.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir