League of Legends

Beşiktaş Esports, destek ikilisini açıkladı

Beşiktaş Esports

Yeni mevsim yeni bir kadroyla girmek isteyen Beşiktaş Esports, Anthrax ve Minor’la anlaştı.

Holyphoenix geçtiğimiz günlerde takımın yeni sezon için anlaştığı oyuncuları duyurmuştu. Beşiktaş Esports resmi açıklamaları ardı ardına yayımlamaya başladı. Geçtiğimiz gün Smoke, Mayhem, Neos ve Holyphoenix’le anlaştığını duyuran ekip destek oyuncularını da açıkladı. As takımın desteği Anthrax olurken akademi takımının desteği ise geçtiğimiz mevsim Onur ismiyle Royal Youth forması giyen Minor oldu.

Anthrax, yaklaşık 3 yıldır profesyonel arenada yer alıyor. Belçikalı oyuncu Beşiktaş Esports ile anlaşmadan önce Avrupa’nın yerel liglerinin birçoğunda forma giydi. Oyuncunun ilk profesyonel takımı ise Yükselme Ligi’nde mücadele eden Red Flag oldu. Genç desteğin forma giydiği takım sayısı 14. Anthrax’ın en başarılı olduğu ekip ise Almanya Ligi’ni kazanıp European Masters turnuvasına katıldığı Euronics Gaming oldu. Avrupalı destek bir süredir HolyPhoenix’le beraber girdiği oyunlarda başarılı performanslar sergiliyordu.

Minor ise geçtiğimiz mevsim Royal Youth Akademi forması giydi. Kariyerine MadlifeOnur ismiyle başlayan destek geçtiğimiz mevsim ismini Onur olarak değiştirmişti. Genç destek yeni sezona girerken bir kez daa değişikliğe giderek Minor takma adını aldı. Gelecek mevsim Beşiktaş Esports forması giyecek oyuncunungöstereceği performans merakla bekleniyor.

Bu transferlerle birlikte Holyphoenix’in yayınında duyurduğu kadro neredeyse tamamlandı. Beşiktaş Esports’un resmi olarak açıkladığı oyuncular: Smoke, Mayhem, Holyphoenix, Neos, Anthrax ve Minor. Holy’nin açıklamalarına göre Beşiktaş Esports’un açıklaması beklenen oyuncular: Robin, Kireas, Koearn Kid.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir