League of Legends

LMS’te şampiyon Flash Wolves oldu

Beş maç üzerinden oynanan final serisinde Ahq e-Sports Club’ı 3-1 ile geçen Flash Wolves, LMS 2017 Bahar Mevsimi şampiyonu oldu.

MSI’a kısa bir süre kala bölgelerinde şampiyon olan takımlar yavaş yavaş belli oluyor. Dün Kore ve Türkiye’de zirvede yer alan takımların belirlenmesinin ardından, bugün de NA, EU ve LMS finalleriyle heyecan devam ediyor. Bu anlamda öğlen saatlerinden başlayan mücadelede Ahq e-Sports Club ile karşı karşıya gelen Flash Wolves, rakibini 3-1 ile geçerek Bahar Mevsimi’nin şampiyonu olmayı başardı. Bu sonucun ardından MSI’a katılma şansı elde eden FW, SuperMassive’in de yer aldığı gruplardan çıkan iki takımdan biriyle finallerde oynayabilmek adına kozlarını paylaşacak.

İlk maçta takım halinde muazzam bir performansa imza atan Ahq, 41 dakikada yalnızca bir skor vererek mücadeleden galip ayrılmayı başardı ve adeta şampiyonluğu elde edeceğinin sinyallerini verdi. Ancak bu serinin ilk maçının ardından bambaşka bir Flash Wolves izledik. Takımın iki yıldız ismi Karsa ve Maple seriye ağırlıklarını koymaya başlayınca Wolves’un işi oldukça kolaylaştı. İkinci maçta Zed alan ve 8-1-5 ile oynanan Maple, Ahri tercih ettiği diğer iki karşılaşmada da performansını koruyunca harika bir geri dönüşe imza atan Flash Wolves, Ahq’yu 3-1 devirerek şampiyonluğa uzandı. Bu arada destekte Sword Art’ın da inanılmaz işler yaptığını belirtmekte fayda var. Karma, Zyra ve Malzahar oynayan başarılı oyuncu, maçın en iyilerinden biriydi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir