League of Legends

LCK All-Star oyuncuları gazetecilerin sorularını yanıtladı

2017 All-Star Etkinliği’ne katılmak için bu sabah Amerika’ya giden Koreli oyuncular, havalimanında Inven’in sorularını yanıtladı.

All-Star takımına bu yıl SKT’nin gönderebildiği tek oyuncu olan Faker, kendine sorular yöneltilirken koşuyordu. Neden bu kadar acele ettiği, sabah zamanında uyanamama problemi mi yaşadığı sorulduğunda, saçlarını kestirmek için evden çıktığını ancak kuaförün çok geç açılması sebebiyle havalimanına geç kaldığını dile getirdi. Bu sezon oylamanın ilginç olduğunu söyleyen Faker, Ambition’ın seçilmesine oldukça şaşırdığını belirtti. Yıldız orta koridor son olarak ilginç şampiyon seçimleri yapacağını da ifade etti.

Faker’ın ardından SSG’nin başarılı üst koridoru Cuvee elinde kahvesiyle gazetecilerin yanına geldi. Faker ve Pray/Gorilla ikilisiyle aynı takımda oynayacağı için heyecanlı olduğunu dile getiren yıldız oyuncu, Ambition’a övgüler yağdırdıktan sonra Jin Air koçu Han Sang-yong’un başlarında olmasından endişe duyduğunu gülerek dile getirdi. Etkinlikte karşılaşmaktan heyecan duyduğu bir üst koridor oyuncusu olup olmadığı sorulduğunda Hauntzer’ı işaret eden Cuvee, Amerikalı yıldızın Kore’de forma giyen oyuncuların ardından en iyi üst koridor olduğunu söyledi.

Son olarak Longzhu’nun başarılı alt koridor ikilisi PraY/GorillA alanda belirdi ve gazetecilerle sıcak bir söyleşi yaptı. All-Star kadrosuna seçilmesi hakkında konuşan PraY, kendisine oy veren herkese minnettar olduğunu, böylesine eğlenceli bir organizasyona katılacak olmasının kendisini heyecanlandırdığını dile getirdi. Ayrıca 1v1’lerde iyi olmadığını bildiğini söyleyen PraY, bu yıl elinden geleni yapıp maç kaybetmemeye çalışacağını söyledi. GorillA ise turnuvada yakın dövüşçü destek şampiyonları seçeceğini belirtti.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir