League of Legends

Korpse, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

VFŞL Kış Mevsimi’ni Dark Passage forması ile tamamlayan Korpse, sözleşmesinin bitimi ile birlikte gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu belirtti.

Korpse, Kış Mevsimi başında geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunduğu Beşiktaş’ta kalarak sezona giriş yaptı. Birkaç haftanın ardından Gilius ile birlikte takımdan ayrılan isim Dark Passage’a transfer oldu. Tecrübeli oyuncu uzun bir süredir espor arenasında yer alıyor. Genellikle Yükselme Ligi takımlarında forma giyen Korpse geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi’nde Beşiktaş ile gösterdiği başarılı performansın ardından bu seneye VFŞL’de başladı.

Başarılı destek, kariyerine Zone Esports ile başladı. 2014 yılından bu yana aktif bir şekilde sektörde yer alan Korpse, Crew Esports, Atlas Esports, Victorious Ace, Royal Bandits, Çilekler, Beşiktaş Esports ve Dark Passage formaları giydi. Oyuncu kariyerinin büyük bir çoğunluğunu Yükselme Ligi’nde geçirse de bu sezon sergilediği performans ile VFŞL kalibresinde bir oyuncu olduğunun sinyallerini verdi.

Dark Passage cephesinden destek rolü hakkında bir açıklama gelmedi. Takım, sezona birlikte başladığı PBD ile devam edebilir. Aynı zamanda akademi kadrosundaki Sparz da ekip için bir opsiyon olabilir. DP’nin farklı bir oyuncuyla anlaştığını da görebiliriz. Bu konuda henüz bir bilgi yok.

Korpse, sözleşmesinin bitimi ile VFŞL ve diğer yerel liglerden gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti. Deneyimli desteği gelecek sezon Avrupa’nın herhangi bir yerel liginde mücadele ederken de görebiliriz. Bakalım oyuncu kariyeri için nasıl bir karar verecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir