League of Legends

Koearn Kid, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Lübnanlı orta koridor oyuncusu Koearn Kid, Aurora ile kontratının sonlandığını ve gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Doğuş Üniversitesi Aurora, kağıt üstünde yukarılara oynayamaz denilen bir kadro kurdu. Güç sıralamalarında hep alt sıralarda yer alan ekip sezon içi performansıyla herkesi şaşırtmayı başardı. Bu performansın kilit isimlerinden biri ise Koearn Kid oldu. Genç orta koridor mekanikleri ve şampiyon havuzuyla çoğunun gözüne girmeyi başardı. Oyuncunun bu performansı DOÜ Aurora’nın playofflara çıkmasında büyük rol oynadı.

Orta koridor henüz 17 yaşında. İlk profesyonel tecrübesini Doğuş Üniversitesi Aurora ile yaşayan oyuncu tekli dereceli sırasında ise uzun süredir Şampiyonluk aşamasında yer alıyor. 2001 doğumlu isim koridor safhasında mekanikleri sayesinde birçok rakibine karşı üstünlük kurmayı başarıyor. Geç oyunda ise oyun bilgisi ortaya çıkıyor ve takımını taşıma adına önemli hamleler yapıyor.

Koearn Kid normal sezonda çıktığı 18 maçta 11 farklı şampiyon oynadı. Bu şampiyonlar arasından en çok tercih ettiği ise 4 maçla Zoe oldu. Oyuncu bu 4 maçın 3’ünü kazanarak 3.0 KDA tutturdu. Lissandra ile 3 maç oynayan ismin bu şampiyonla kazanma oranı ise %100. Orta koridorun bu şampiyonla KDA’sı ise 4.3. Orta koridor bu sezon VFŞL’de her türlü şampiyonu oynayabildiğini herkese duyurdu diyebiliriz.

VFŞL Kış Mevsimi başarılı oyuncunun kendini kanıtlaması için büyük bir fırsat oldu. Bu fırsatı iyi değerlendiren Koearn Kid açıklamasında oyun evleri bulunan takımların kendisi için öncelikli olduğunu duyurdu. Bakalım Lübnanlı oyuncunun sıradaki durağı hangi takım olacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir