League of Legends

Kairos ve Crush, Dark Passage.Dominos’a transfer oldu

2018 Yaz Mevsimi öncesi kadrosunda bir kez daha değişikliğe giden Dark Passage.Dominos, ormana Crush’ı desteğe ise Kairos’u transfer etti. Takımın 2018 Yaz Mevsimi kadrosu da böylelikle tamamlanmış oldu.

İki sezondur mevsimi hayal kırıklıkları ile tamamlayan Dark Passage, 2018 Kış Mevsimi’nde de kötü sonuçlar aldı ve KMF yolunda Çeyrek Final’den elendi. Takımın 2017’nin başından itibaren iddialı kadrolar kurduğuna şahit olduk. Avrupa sahnesinde çokça tanınan oyuncuların yanı sıra Kakao gibi dünyaca ünlü yıldızları da ülkemize getiren takım bir türlü beklenen sinerjiyi oluşturamadı. Özellikle bu yıl başında Marshall, Kakao, Lucete, Ruvelius ve Japone ile belki de 2016’dan bu yana kurduğu en iyi takımı kuran DP, yine aynı problemden ötürü başarı yakalayamadı.

Sezon öncesi “Koreli” tercihini farklı rollerde kullanacağını belli eden ekip, ilk olarak orta koridora LongB’yi getirdi. Üst koridor için ligimizin en istikrarlı oyuncularından birisi olan Panky’yle anlaşan takımın nişancı rolünde ise Koreli Route yer alıyor. Şimdi ise takım ormana Crush’ı, desteğe ise Kairos’u transfer ettiğini duyurdu.

Kairos’u son bir yıldır aktif olarak izliyoruz. Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde Çilekler forması giyen oyuncu, 2018 Kış Mevsimi’nde ise Team Cappadocia’da yer almıştı. Genç ve yetenekli olması takım için büyük bir artıyken, Kairos’un yanında iyi bir nişancıyla neler yapabildiğine Çilekler zamanında DarkSide ile beraber oynarken şahit olduk. Takımın ormancısı Crush ise 2016 yılında Kongdoo Monster ile LCK tecrübesi edinen bir oyuncu. Daha sonra sürekli Kore Yükselme Ligi’nde forma giyen Crush’ın DP’ye nasıl adapte olacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir