League of Legends

Illuminar Gaming, 2020 kadrosunu duyurdu

Illuminar Gaming

Ultraliga temsilcisi Illuminar Gaming, MeLoNiK, Kikis, niQ, Unforgiven ve Jesiz’den oluşan 2020 kadrosunu duyurdu.

Daha önce Ultraliga’da belli başlı başarılara ulaşmış olan Illuminar Gaming son yıllarda ikinci planda kalan takımlar arasında yer aldı. Polonya’nın önemli yeteneklerinin ilk duraklarından olan ekip daha önce Sebekx, Woolite, IceBeasto, Tabasko ve delord gibi önemli Polonyalıları kadrosunda bulundurdu. LEC orta koridorlarından Humaonid de bir süre IHG forması giydi. Ultraliga’ya iddialı bir kadroyla girmek isteyen IHG, MeLoNiK, Kikis, niQ, Unforgiven ve Jesiz’den oluşan 2020 kadrosunu duyurdu.

Üst koridor MeLoNiK geçtiğimiz sezon Tabasko ve niQ gibi oyuncularla beraber oynadı. Tecrübesiz ismin bu yıl bir çıkış yapabileceğini belirtmekte fayda var. Orman rolüne ise daha deneyimli bir oyuncu transfer etmek istene Illuminar Gaming, hakkını Kikis’ten yana kullandı. LEC ve Worlds tecrübesi bulunan ormancı takımın en deneyimli isimlerinden bir tanesi. Orta koridorda ise HWA Gaming’den tanıdığımız niQ oynayacak. niQ LEC’de Gambit Gaming forması giymişti.

Nişancı pozisyonu için Unforgiven’ı transfer eden ekip genç oyuncunun yanına tecrübeli Jesiz ile anlaşmaya vardı. İsveçli Unforgiven son olarak ülkesinde Granit Gaming forması giymişti. Destek Jesiz ise hem oyuncu hem de koç olarak önemli takımlarla çalışmış bir isim. Deneyimli desteğin Kikis ile birlikte oyun içi kararları alması bekleniyor.

Illuminar Gaming gelecek sezon AGO Rogue ve K1CK eSports Club gibi isimlere karşı mücadele edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir