League of Legends

Huni, Clutch Gaming’e transfer oldu

NA LCS’e geçtiğimiz yıl dahil olan Clutch Gaming, ESPN’in haberine göre 2019 sezonu için üst koridorda Huni ile anlaştı. 

Kariyerinde hep başarılı ekiplerin bünyesinde yer alan Huni, LCK’ye dönecek dedikodularının aksine NA LCS’te kalmayı tercih etti. Yıldızı ilk olarak 2015’te Fnatic’te parlayan oyuncu, burada Yarı Final oynadıktan sonra NA LCS’e Immortals’a transfer olmuştu. IMT’de harika bir yıl geçiren fakat bir türlü final başarısı gösteremeyen yetenekli üst koridor, ardından LCK’ye döndü ve SK Telecom T1 ile mücadele etti. Tekrar NA LCS’e dönen Huni, geçtiğimiz yılın başında ligin yeni ekiplerinden Echo Fox’a gelmişti.

FOX’un hem yönetim açısından hem de kadro başarısı açısından zor günler geçirdiği 2018 yılı Huni için de kötü geçti. İstikrarsız performansından ötürü eleştirilmesine rağmen yeteneği tartışılamayacak kadar büyük olan Huni, bir yıl daha FOX forması giymemeyi tercih etti. CG’ye transfer olan oyuncunun takım arkadaşları konusunda bir bilgi bulunmuyor.

FOX’un bu yıl daha düşük bütçeli bir kadro kuracağı dedikoduları da yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Ormancısı Dardoch’u elinde tutan takımın düşük profilli oyuncularla başarı kovalaması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir